Koncept Lanna

Také máte rádi místa, kde se přenesete o desítky let zpět a rázem se cítíte jako prvorepubliková dáma či gentleman? V kavárně Lanna zažijete první republiku na vlastní kůži. Z oken kavárny máte výhled na doposud dochovanou budovu bývalé Lannovy loděnice, po jejímž majiteli získala kavárna své jméno. Za zmínku rozhodně stojí místní káva, kterou si kavárna nechává připravit přímo na míru. 

Ale jméno Lanna dnes nenese jen kavárna, jde o celý koncept služeb, které o vás budou pečovat, abyste se cítili výjimečně. Číst více

KDE BUDETE SPÁT

Pokud se vám bude na místě tak líbit, že nebudete chtít odjet, můžete tu přespat. Velká skleněná okna umožňují kontakt s přírodou a apartmán je světlý a útulný. Vše je nové, moderně zařízené, vzdušné… Dvoulůžkový ateliér má jedinečný výhled na Vltavu a prostornou terasou se stylovým venkovním posezením.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Do konceptu Lanna patří i grilovací ostrůvek na místní zahradě, kam si přinesete vlastní jídlo, pozvete přátele a užít si zahradní party. Milovníci filmů si zase užijí promítání v letních měsících na zahradě, za nepříznivého počasí a v zimním období pak přímo v kavárně, kde si můžete u sledování filmu popíjet šálek oblíbené kávy. Romantiku zase zažijete, když si zde půjčíte koš a kola, a vyrazíte na výlet ve dvou. Pokud jste aktivní, můžete se věnovat sportu – vyzkoušejte nordic walking, hendikepovaní sportovci mohou využít handbike, v zimě si, pokud to počasí dovolí, zabruslíte na kluzišti na náplavce, vyzkoušíte běžky, nebo sáňky.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

V druhém patře Kavárny Lanna najdete privátní posezení pro firemní i soukromé večírky.

V místě je půjčovna sportovního vybavení – kol, elektrokol či bruslí. Pro velký zájem doporučujeme rezervaci předem.

Internet najdete v celém objektu.

Parkování je zahrnuto v ceně ubytování.

Koncept Lanna

Jiráskovo nábřeží 45e
370 04, České Budějovice
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Largo Bistro and Café Pension

Malé penziony

Dobčické rybníčky

Malé penziony

Statek Polžov

Malé penziony

Hotel Latrán

Hotely

Krumlovský mlýn

Apartmány