Kaštieľ Kubínyi

Hned vedle hlavní cesty, přesto schovaný na konci skvěle upraveného anglického parku, stojí nově opravený zámek. Jeho historie sahá až do 17. století a je nepochybně hlavní dominantou Vyšného Kubína, malé obce na Oravě. Dlouhé roky chátral, noví majitelé mu však vdechli znovu život, o který už skoro přišel. A zaručujeme vám, že z těchto prostor vás bude přecházet zrak.

Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Vinný sklípek
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Odbočku ze silnice možná lehce přehlédnete, jakmile se ale ocitnete za bránou, přivítá vás Kaštiel Kubínyi naprosto velkolepě. Celý areál je nově zrekonstruován. Interiér hotelu vás ohromí. Nechybí tu dobrý vkus, kvalitní materiály a smysl pro detail. Blyštivý lustr navodí dojem, že jste se opravdu ocitli na zámku, cihlové zdi a nápaditý nábytek ale dodá správný šmrnc.  

Kde budete spát

V hlavní části budovy, nad restaurací, je zřízeno sedm moderních dvoulůžkových pokojů. Všechny překypují světlem, jsou plné masivního dřeva a odkrytých trámů. O kapku více historie na vás dýchne ve vedlejší budově zámku, kde mají svůj byt i sami majitelé. Tyto pokoje mají unikátní dipozici a dostatek soukromí. 

Co tam můžete dělat

V Kaštiel Kubínyi se báječně odpočívá. Zkuste to třeba v nově vybudovaném wellness. Dejte si pár temp v bazénu anebo tělo prohřejte v sauně a páře. Pak si zajděte do místní restaurace, jejíž prostory dříve sloužily jako stáje. Dnes se tu podává nadstandardní kuchyně s důrazem na lokální suroviny. K tomu samozřejmě patří i dobré víno, které je uskladněno v soukromém vinném sklepu pod hotelem. Můžete si tu objednat řízenou degustaci nebo jen tak posedět s přáteli. Místo je perfektní i pro nejrůznější teambuildingy a samozřejmě i svatby.

Co byste měli ještě vědět

Zamluvit si můžete i komentovanou prohlídku zámku, při kterých se podíváte do míst, kam se hosté normálně nedostanou

Kaštiel Kubínyi disponuje i prostory pro pořádání eventů nebo svateb

Wifi tu samozřejmě funguje

Zaparkovat můžete přímo u zámku

Vaši čtyřnozí mazlíčci sem nemohou


Další nabídky v této lokalitě

Villa Helia

Penziony

Stará Izba

Kouzelné roubenky

Hotel Pošta

Boutique hotely

Hotel Rotunda

Hotely

Chalets Jasná Collection

Upper Class