Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5 000 Kč
za noc
Jezdívali jste jako malí na prázdniny k babičce? Pamatujete si, jak jste se tam měli dobře? Udělejte si prázdniny na podobné chalupě. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Aby dům mohl nabídnout hostům dostatek pohodlí, prošel citlivou rekonstrukcí. Majitelé ponechali původní kastlová okna, dřevěná vrata i dveře.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Baby friendly
Turistika

Naše tipy

Jako u babičky

Chalupa, interiér i vřelý přístup paní majitelky vás rozněžní. Na obnově stavby strávila rodina tři roky, vše dělali sami a s náležitou péčí. A je to vidět!

Lahvinku?

Tady jste ve vinařské oblasti, určitě nepohrdnete místním vínem. Otevřete si večer při západu slunce lahvinku a užívejte plnými doušky chuť vína a nostalgické prostředí.

Venkovní aktivity

V blízkosti chalupy je lyžařský svah, minigolf i koupaliště. Pokud budete chtít vyrazit na kratší procházku, zamiřte na vycházkový chodník Němčičky nebo vyhlídku U Větráka.

Skrytá zahrada

Vychutnejte si pohodlí a klid na zahradě, která vás dokonale odřízne od okolního světa! Zavřete vrata a užijte si chvilku ve společnosti svých blízkých.

Na okamžik pilotem

Chcete zažít něco opravdu zajímavého? Zeptejte se příjemných majitelů na možnost vyzkoušení leteckého simulátoru, který najdete ve vinném sklepě.

Delší výlety

Delší výprava vás čeká, když vyrazíte na jednu ze čtyř rozhleden v okolí či do některého z vinařství v oblasti. Na velký výlet pak zajeďte do Mikulova, Klentnice nebo Lednicko-Valtického areálu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Němčičky 118
691 07 Němčičky
Navigovat Web