Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 500 Kč
za noc
Každý občas potřebuje vypnout a být daleko od každodenního ruchu, lidí, města a především povinností. Pojďte se na pár dní ztratit do místa, které bude patřit jen vám a případným lesním zvířecím kamarádům. Posed Uhlík vám poskytne útulné útočiště pro vás odpočinek i pro dobrodružství, která tady možná během vašeho pobytu zažijete.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ačkoliv je posed Uhlík místem, kde dávají lišky dobrou noc, je to pohodlné místo, kde si uvaříte, dáte si sprchu a vyspíte se pod nadýchanýma peřinama a navíc v naprostém klidu, o který se postará místní les.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Možnost rybařit
2x 27 m2 2x

Vyhlídkový posed Uhlík se usídlil ve svahu jihočeského lesa, aby přátelům přírody poskytl zázemí pro postupné navázání harmonie. Zda to bude přínosné pro les nebo pro Vás necháme na Vašem rozhodnutí. Uklízejte v sobě pro obnovu napojení se svým nitrem. Proto v sobě ukrývá prostor prostor pro vlastní relaxaci, zastavení pracovního shonu, toku myšlenek a pozorování klidu přírody.

Od 3 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Něco málo na zub

Pitné vody bude připraveno dostatek. Abyste pro začátek neumřeli hlady, bude pro Vás připraven košík se základními lehkými potravinami na občerstvení. Ostatní jídlo si, prosím, přivezte s sebou.

Kde Uhlíka najdete

Uhlíka naleznete v lese nedaleko jihočeské obce Záblatí u Prachatic. Pro zajištění klidu v okolí obdržíte přesnou lokaci až po rezervaci termínu. Autem dojedete a zaparkujete cca 200 m od Uhlíka. Případně lze dojít 2 km od autobusové zastávky.

Večery v sauně

Uhlík nabízí také příjemnou malou saunu, která se vám bude hodit především, když už bude venku sychravo. Po sauně se můžete chladit na venkovní terásce a poslouchat přitom šumění lesa.

Offline

Všudypřítomná a nic nerušící příroda nás učí být v klidu. Zjemněte dech, nechte odplout záplavu myšlenek, protáhněte si své tělo a dopřejte si odpočinku. Offline.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Záblatí u Prachatic
Záblatí u Prachatic
Navigovat Web