Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Jako byste byli v hlubokých hvozdech Karpat a přitom jste v srdci Beskyd. Tahle chatička je jako z jiného světa. Využijte její potenciál, nabažte se pohodlím, prozkoumejte okolí a všechny vrcholky hor a až se sem vrátíte, budete vědět, že to nebylo naposledy.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
My milujeme zdejší rána, kdy s horkým čajem v ruce pozorujeme dění kolem. Šumění lesa, vrcholky okolní hor a to ticho! V místní kuchyni najdete všechno, co potřebujete a možná i něco víc.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Krb
8x 195 m2 8x

Malebná chaloupka v lese s vířivkou a saunou. Okázale luxusní a přitom skromná. Jezevčí brloh je přesně takový. Chata zapomenutá v čase a probuzená tím nejlepším co si lze představit- masivní dřevo, kachlová kamna, přírodní kámen, pohodlné spaní, dokonalá kuchyň a ta jídelna... po výhledu se Vám bude stýskat

Od 6 950 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Stylový vinný sklep

Když sem vejdete nebudete chtít ven. Do země jsme zakopali stylový interiér a vinný sklep takového rozměru, že i početná skupinka lidí tu zažije nezapomenutelné okamžiky u nejedné sklenice vína. A archiv, ten májí opravdu prvotřídní.

Absolutní soukromí

To je doména této chatičky, velký pozemek vám poskytuje opravdové soukromí v obklopení lesů.

Relaxační sud

Tohle je neobyčejný zážitek. Kdekdo by řekl, že je to jen dřevěná vířivka, ale je to mnohem víc. Co vám budeme povídat, vyzkoušejte, uvidíte.

Venkovní jacuzzi a sauna

Relax, který si chcete dopřát, pohodu, co chcete zažít v samotném srdci Beskyd.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pstruží 11
739 11 Pstruží
Navigovat Web

Ubytování

Wifi 4 dvoulůžkové pokoje

Zařízení

Sauna Gril Krb Zahrada