Jelení kout

Na úžasném místě nedaleko Smržovky a jen kousek od rozhledny Černá Studnice se nachází roubená chata Jelení kout. Hosté se mohou těšit na pravý rodinný podnik s domácí atmosférou, který stojí uprostřed nádherné přírody, kde si můžete opravdu dopřát tolik vzácného klidu a ticha.

Majitelé navazují na letitou tradici, protože na stejném místě se hosté mohli ubytovat již před více než 100 lety. Zároveň však nabízí rekreaci ve vyšší kvalitě, než je v okolí běžné.

Číst více

KDE BUDETE BYDLET

Roubenka je vhodná pro větší skupiny, protože nabízí 7 stylově vybavených pokojů, ve kterých se vyspí celkem 14 lidí. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení, pak je tu ještě hydromasážní vana s chromoterapií. Chalupa má plně vybavenou kuchyň, najdete tu i společenskou místnost. K relaxaci hostům slouží sauna, vířivka a relaxační místnost s lehátky.

CO TAM BUDETE DĚLAT

Můžete jen tak odpočívat na lehátku a pozorovat krásnou krajinu okolo. Procházet se po nejbližším okolí chaty, jde na vás čeká ticho a vůně lesa a bublání potůčků. Nebo si můžete půjčit horská kola a vyrazit na některou z blízkých cyklostezek. V létě se můžete vykoupat v nedaleké Jablonecké přehradě, na podzim sbírat houby a v zimě si užít lyžařský vlek, který se nachází necelý kilometr od chaty, běžecké tratě a sáňkařskou dráhu.

Co byste ještě měli vědět:

  • Hosté mají k dispozici ohniště, ale i možnost půjčit si venkovní gril.
  • K ubytování je možné si přiobjednat polopenzi, nebo třeba jen raut na jeden slavnostní večer.
  • Celý objekt je nekuřácký.

Další nabídky v této lokalitě

Brejlovka

Kouzelné chalupy

Chata Václavka

Kouzelné roubenky

Roubenka Polubný

Kouzelné roubenky

Prezidentská chata

Penziony

Chalupa Koškovka

Kouzelné roubenky