Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 8073.45 Kč
za noc
Zajet si na procházku do dolin, vyšlápnout na vrcholky štítů, projet se na kole či jen tak relaxovat. To vše vám nabízí skvělá lokalita Apartmánu Hrebienok. Nachází se v samém srdci Vysokých Tater, Starém Smokovci, a je ideálním výchozím bodem pro objevování tatranské přírody.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Po zdolání všech vytoužených turistických stezek si dopřejte zasloužený odpočinek. Vyhřívaný venkovní bazén vás bude lákat, tak, jako nás, již při příjezdu a v hotelovém wellness najdete také velký výběr saun, vířivku, tepidárium i odpočinkovou místnost.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Netflix/HBO
Baby friendly
Venkovní bazén
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
4x 72 m2 4x

Oddychněte si od každodenních starostí v srdci Vysokých Tatier.

Od 7 340 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Něco na zub

Najdete tady sice plně vybavenou kuchyň, ale vařit nuceni nebudete. V resortu je totiž k dispozici 5 restaurací a například v té Slovenské si pochutnáte na tradičních jídlech v moderním hávu.

Vyrazte celá rodina

Vaše ratolesti budou mít k dispozici dětský koutek, exteriérová hřiště či v zimních měsících také ledovou plochou. A v okolí je tolik zábavy! Stačí se rozhlédnout.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Hrebienok

Jen pár kroků to budete mít k lanovce, která vás vyveze přímo na Hrebienok. Kam dále vás kroky zavedou, je jen na vás. My se vydali na Studenou dolinu, Slavkovský štít a jedinečný Tatranský ledový dóm, který v iglú ukrývá majestátní sochy z ledu.

Špatné počasí vás nezaskočí

Útulný apartmán nabízí kompletní balíček streamovacích služeb či také hrami nabitý XBOX. To vám zpříjemní i ty nejupršenější dny.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Starý Smokovec 18100
062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Navigovat Web