House of Music

  5 (0 hodnoceni)

  Jedinečné prostory v centru Prahy v nedaleké blízkosti Národního divadla nabízejí luxusní prostory pro uspořádání celovečerní akce, po které můžete složit hlavu v jednom z nabízených apartmánů. V rámci akcí spolupracují s jednou z nejlepších cateringových agentur, Zátiší Group, které vám zaručí dokonale strávený večer.

  Jak to tam chodí

  House of Music byl původně dům s taneční školou mistra Karla Linka, vystavěn v roce 1876 na Starém městě v Praze. Dodnes v něm najdete velký taneční sál pro 150 lidí a foyer se stejně velkou kapacitou, vhodné pro konání plesů, slavnostních večeří, a my holky si tady dokážeme barvitě představit svou pohádkovou svatbu.

  Kde budete spát

  Pro ubytování máte k dispozici 5 luxusních apartmánů nacházejících se ve druhém patře budovy. Ve všech najdete samostatnou ložnici s luxusními postelemi, které nechali majitelé dovézt až z Itálie. Dále obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a LCD televizí. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, fénem a přírodní kosmetikou. Některé apartmány, a ty jsme si zvlášť zamilovali, mají ústřední kachlová kamna, která skvěle doplňují jinak velmi skromný prostor.

  Co tam můžete dělat

  Apartmány jsou v docházkové vzdálenosti všech nejkrásnějších historických památek staré Prahy. Hned za rohem máte Národní divadlo, Karlův most, odtud se projděte na druhou stranu Vltavy k Pražskému hradu, odkud je nádherný pohled na celé město. Nebo po pár minutách chůze dojděte na Staroměstské náměstí. V okolí můžete také objevovat zapadlé kavárničky a restaurace.

  Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi je zde samozřejmostí
  • Vyspíte se na luxusních italských matracích
  • Díky své skvělé poloze jste všude za pár minut
  • Poptejte se majitelů na volné termíny pro uspořádání vašeho firemního večírku nebo svatby

  Další nabídky v této lokalitě

   Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

   Upper Class

    Aria Hotel Prague

    Upper Class

     Dancing House Hotel

     Hotely

      Apartmány U Modré Kachničky

      Apartmány

       OLD ROYAL POST APARTMENTS

       Hotely