Hotel Zochova chata

Kouzelné místo na Slovensku

Jak samotný název napovídá – Hotel Zochova chata tak trochu je a není hotel i chata. Výjimečná rekonstrukce a přeměna při zachování původního kouzla objektu vytvořila z upadajícího zařízení luxusní čtyřhvězdičkový hotel, navíc v krásném prostředí Malých Karpat.

Jak to tam chodí

Hotel najdete v hustém bukovém lese, čemuž jsou přizpůsobeny prvky viditelné už před vstupem. K původní Zochově chatě z roku 1933 byla přistavěna nová část a celý objekt byl od roku 2007 citlivě modernizován. Hotel se pyšní oceněním Stavba roku 2011 za komplexně progresivní řešení architektonického díla a symbiózu s okolím. Detaily ze dřeva a množství skla či velká okna vám umožní oddat se klidu přírody a nechat se jím unášet.

Kde budete spát

Hotelové ubytování v srdci přírody vám poskytne ten nejvyšší komfort. Na výběr jsou unikátní pokoje v původní srubové části chaty v horském, dřevem obloženém interiéru nebo luxusní apartmány s označením Deluxe v moderní pasáži hotelu. K dispozici jsou především dvoulůžkové pokoje, ale i třílůžko nebo apartmá pro čtyři osoby. Hotel Zochova chata je postavený podle principů feng šuej a působí tak na všechny smysly svých hostů. Každý předmět má své odůvodněné přesné místo a orientaci.

 

Co tam můžete dělat

Hotel, vzdálený jen 34 kilometrů od Bratislavy, je především oázou relaxace a souznění s přírodou. Do vkusného Wellness & Spa komplexu vkročíte přes “procházku lesem” - speciální chodbu spojenou s masáží chodidel. Na výběr jsou různé způsoby regenerace, od rekreačního plavání a fitness cvičení, přes blahodárný relax na rozličných procedurách či masážích, až po relax ve vířivce. Obyčejné saunování se díky učarujícím výhledům do hustého lesa změní v úplnou pohádku. Až vám vyhládne, zajděte do hotelové restaurace nebo autentické krčmy.

Co byste měli ještě vědět

  • Vstup do wellness je zdarma pro všechny ubytované hosty.
  • K dispozici je i speciálně vybavený bezbariérový pokoj pro handicapované.
  • Možnost pořádání konferencí, oslav, svateb a jiných akcí.

 

 

Další nabídky v této lokalitě

Vinařství Obelisk

Malé penziony

Loft hotel Bratislava

Hotely

Apartmány U Stařenky

Apartmány

Vinný sklep Tosca

Apartmány

Vinařství Skoupil

Penziony