Hotel Tri Studničky

Kouzelné místo na Slovensku

Boutique hotel Tri Studničky v Nízkých Tatrách je klenotem nabízející neobyčejnou atmosféru se špetkou lákavé prestiže, který se odlišuje od masy jiných hotelů. Nejen díky své pověsti se Tri Studničky staly symbolem neobyčejné krásy a všudypřítomná pozitivní energie byla ohodnocena specialistou na čínské učení Feng Shui a potvrzena certifikátem.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Hotel je situovaný na začátku Demänovské doliny, která vede k největšímu lyžařskému středisku na Slovensku. Jeho poloha na okraji lesa vám umožní trávit čas v hotelové zahradě, kterou protéká místní potok Demänovka. Poskytuje tak dostatek soukromí, které se stane vaším útočištěm pro relaxaci a útěk z rušného prostředí města.

Kde budete spát

Hotel Tri Studničky nabízí čtyřhvězdičkové komfortní ubytování na horách a nadčasový luxus v rustikálním stylu. Pokoje a apartmány, doslova vyzařující šarmem a charakterem, si opravdu zamilujete. Každý pokoj je unikátní, ale co mají společné, je jejich ladění a uspořádání podle prvků čínského učení Feng Shui pro dokonalé relaxační chvíle během pobytu.


Co tam můžete dělat

Dokonalý odpočinek a regeneraci těla i duše si můžete dopřát v exkluzivním Boutique Wellness centru. Odvážnější typy najdou osvěžení v potoku Demänovka, který stéká z kopců Nízkých Tater, protéká oběma Demänovskými jeskyněmi a hostům hotelového wellness přínáší unikátní zchlazení po pobytu ve venkovní sauně.

Stylová restaurace hotelu nabízí gastronomické zážitky kombinující tradici a fantazii. Jídla jsou připravovaná z kvalitních surovin s citem a důrazem na maximální kvalitu sestavovaného menu. Pozitivní energie nasáknutá v celém interiéru spolu s gurmánským menu sestaveným samotným šefkuchařem vás povzbudí na celý zbytek dne.

Co byste měli ještě vědět

  • Parkování přímo u hotelu
  • Všechny pokoje jsou nekuřácké
  • Free WiFi v celém hotelu
  • Ubytují zde i domácí mazlíčky menšího plemene
  • K dispozici přírodní kosmetika z kolekce Tatry Wellness Elixír

Další nabídky v této lokalitě

Stará Izba

Kouzelné roubenky

Nordik 1496

Kouzelné chalupy

Villa Helia

Penziony

Chaty Urbanove sestry

Kouzelné chalupy

Chalúpka Borové

Kouzelné roubenky