Hotel Royal Palace Turčianske Teplice

Pětihvězdičkové ubytování Royal Palace zařízené ve stylu art deco v Turčianských Teplicích je jeden z nejluxusnějších hotelů, které na Slovensku máme. Máte náročnou práci a jste pořád ve stresu? Máte zdravotní problémy nebo si zkrátka chcete jen odpočinout a načerpat nové síly? Ať už je to jakkoliv, v Turčianských Teplicích vám dopřejí nejen veškerou zdravotní péči od „a do z“, užijete si luxusní ubytování, špičkovou gastronomii a můžeme vám zaručit, že po pár dnech (týdnech) budete z hotelu Royal Palace odjíždět úplně vyměnění. Samozřejmě jen v tom nejlepším slova smyslu.

Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Royal Palace neposkytuje pouze klasické wellness, ale může se pyšnit širokou nabídkou léčebných procedur za pomocí přírodních zdrojů minerální termální léčivé vody. Mezi nejzásadnější procedury, kvůli kterým se na Slovensko můžete vydat, jsou CO2 zábaly zlepšující prokrvení, kúry pomáhající s ženskými a urologickými problémy, bodyforming na odbourávání tuků nebo často využívaná gold procedura, kdy se klientům (ano i muži to využívají) na obličej aplikuje sérum z termálního pramene za použití 24karátového zlata. Je třeba zmínit, že po celou dobu pobytu na vás dohlížejí lékaři, kteří stále přizpůsobují kůru vašemu tělu a vašim potřebám.

Kde budete spát

Rezervovat si můžete jak jednolůžkové pokoje s neuvěřitelně velkou postelí, tak klasické dvoulůžkové. Ovšem v Royal Palace mají ještě nadstandardnější pokoje. Ubytovat se tak můžete v prostorném studiu nebo dvoupokojovém apartmá až pro čtyři osoby. Každý pokoj má samozřejmě soukromou koupelnu včetně veškerých toaletních potřeb, županů a papučí, většina z nich dokonce s vanou. Některé z pokojů mají i soukromý balkon nebo terasu, za nás tu nejkrásnější s výhledem do parku najdete v apartmánu Royal Elizabeth.

Co tam můžete dělat

Co by to bylo za lázeňský hotel bez pořádného bazénu. Koupat se můžete každý den. Jeho léčivé účinky pocítíte hned po pár dnech. Pokud by vám hotelový bazén nestačil, máte jako hosté volný vstup do aquaparku hned vedle hotelu. Dokonce ho můžete využívat už hodinu před otevírací dobou, abyste se vyhnuli hlavnímu návalu lidí. Co musíte ještě mimo výše zmíněných procedur vyzkoušet, jsou určitě masáže. Dopřát si můžete jak klasickou masáž, obličejovou nebo masáž za použití Mäkké techniky proti odbourání stresu a napětí. Maséři tu jsou opravdu špičkoví a poradí si i s nejvíce zatuhlými zády. Součástí hotelu je i exkluzivní restaurace Sissi, která pro své hotelové hosty denně vaří receptury z tradiční královské kuchyně. Zaměřují se především na masové speciality, ke kterým vám sommelier rád poradí vhodné víno, abyste si svůj gurmánský zážitek užili opravdu naplno.  

Co byste měli ještě vědět

Bohaté snídaně formou švédských stolů máte v ceně pobytu 

Nikdo vám za to sice uši neutrhne, ale restaurace Sissi si potrpí na zachování smart casual dress codu po čas oběda a večeře.

Lázeňské město Turčianské Teplice je malé a je tam dokonalý klid

Kosmetické úpravy jako manikúru nebo pedikúru na hotelu taky najdete

Domácí mazlíčky musíte nechat pro tentokrát doma

Wifi je snad samozřejmostí

Parkovat můžete přímo v areálu 

Slovo majitele

Ing. Zuzana Ďurinová
23/07/2019
Prijmite pozvanie do jedného z najluxusnejších hotelov na Slovensku. Objavte silu prírodného liečivého zdroja s dlhou historickou tradíciou a doprajte svojmu telu zaslúžený odpočinok a regeneráciu. V hoteli Royal Palace pre Vás pripravíme kráľovský zážitok.
Prijmite pozvanie do jedného z najluxusnejších hotelov na Slovensku. Objavte silu prírodného liečivého zdroja s dlhou historickou tradíciou a doprajte svojmu telu zaslúžený odpočinok a regeneráciu. V hoteli Royal Palace pre Vás pripravíme kráľovský zážitok.

Další nabídky v této lokalitě

Babyhouse

Malé penziony

Salamandra hotel a resort

Hotely

Hotel Pošta

Boutique hotely

Chalupa Sihelne

Kouzelné chalupy

Stará Izba

Kouzelné roubenky