Hotel Rotunda

Kouzelné místo na Slovensku

Pokud jste milovníci hor, jedinečné vysokohorské atmosféry a dobrodružství, pak právě vás zve Hotel Rotunda ke hvězdám. Nachází se totiž ve výšce 2 004 metrů nad mořem přímo na vrcholu Chopka a díky své výjimečné poloze je tak nejvýše položeným hotelem ve střední Evropě. Kousek ráje pro všechny, kdo sní o probouzení se v oblacích.

Jak to tam chodí

Hotel Rotunda je dokonalým příkladem ski-in / ski-out resortů, tedy hotelů v natolik těsné blízkosti sjezdovek, že se do nich dopravíte bez sundání lyží. Výhodou tohoto ubytování na samém vrcholu hor je ten slastný pocit první ranní jízdy na čerstvém manšestru, aniž byste nejprve museli vyjet lanovkou nahoru. 

Kde budete spát

Ubytovat se můžete v jednom ze tří pokojů Deluxe a užít si tak dostatečné soukromí na exkluzivním místě. Komfortní a moderně zařízené pokoje v horském stylu jsou orientované na východ a z balkonu si tak každý naplno vychutná výhled na panorama Vysokých Tater. Pro páry je připravena manželská postel, ale každý pokoj má ještě palandu s dalšími dvěma lůžky. Součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem, včetně vybavení jako je fén a hotelová kosmetika.

Co tam můžete dělat

Z postele vás vyženou první paprsky vycházejícího slunce a vůně čerstvé kávy a snídaně, kterou vám naservírují v panoramatické restauraci Rotunda. Pak už se jen stačí přezout do lyžařských bot a pokořit bílé pláně zimního střediska Jasná. Chybějící wellness služby na vrcholu bohatě zastoupí široká nabídka v údolí. Letní sezona nezaostává za tou zimní a horská příroda láká k túrám i cyklo výletům.

Co byste měli ještě vědět

  • Auto můžete nechat na neplaceném parkovišti Biela Púť.
  • Obdržíte certifikát o přenocování v nejvýše položeném hotelu ve střední Evropě.
  • Na objednání si lze půjčit piknikový koš a deku.
  • Flexibilní ceny, čím dříve rezervujete, tím více můžete ušetřit.

Další nabídky v této lokalitě

Villa Helia

Penziony

Nordik 1496

Kouzelné chalupy

Chalets Jasná Collection

Upper Class

Stará Izba

Kouzelné roubenky

Chaty Urbanove sestry

Kouzelné chalupy