Hotel reSTART

Jičín, město pohádek. Napadlo vás sem ale někdy jet jen tak na skvělou večeři nebo za odpočinkem? Že jste neobjevili žádné místo, které by splňovalo tyto požadavky? Máme skvělou zprávu, protože my jsme jedno takové místo našli! Hotel reSTART dlouhé roky chátral, nákladná renovace trvala osm let a znovu otevřen v jeho nejlepším hávu byl teprve loni. A musíme říct, že to čekání se vyplatilo. Přesvědčte se sami.

Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

V Jičíně o moc dobrých restauracích prozatím nevíme, všechny milovníky dobrého jídla ale směrujeme právě do hotelové restaurace La Favorita, která je volně přístupná i pro neubytované hosty. Přes den vaří tradiční kuchyni v rámci obědových menu, večer si pochutnejte na skvěle připraveném masu, rybách nebo těstovinách. Menu se mění v závislosti na sezónních surovinách. 

Kde budete spát

Pokoje jsou jak tradiční jednolůžkové a dvoulůžkové, pro rodiny jsou tu nachystané dvoupokojové ložnice s možností dětské postýlky. Více prostoru vám poskytnou apartmány s obývací částí. Všechny pokoje mají soukromou koupelnu se sprchovým koutem (suite mají navíc i vanu), jejichž součástí je i luxusní hotelová kosmetika značky Botanica.

Co tam můžete dělat

Součástí hotelu je nově vybudované wellness centrum s dvěma druhy saun, relaxační místností a thajskými masážemi. Vedle toho si můžete zajít i do fitka. Přímo z hotelu mají ubytovaní hosté možnost projít do vedlejšího aquaparku s tobogány a velkým plaveckým bazénem nebo hned vedle hotelu můžete využít sportovní areál s tenisovými kurty, volejbalovým hřištěm a mnoho dalšího. Vyrazte i na obhlídku města. Do Českého ráje to máte takřka za rohem, za vidění stojí Hrad Trosky nebo třeba Prachovské skály.

Co byste měli ještě vědět

Bohaté snídaně formou bufetových stolů jsou v ceně pobytu

Potřebujete hotelový transfer, vyprat oblečení nebo třeba ráno vzbudit, abyste nezmeškali důležitou schůzku? V reSTARTU se postarají úplně o vše

Hotel je připraven i na velké firemní konference a školení

Parkování je přímo u hotelu

Wifi připojení v každém prostoru hotelu

Slovo majitele

Martin Kabát, ředitel hotelu
04/02/2020
Hoďte za hlavu starosti všedních dnů a přijeďte objevovat krásy Českého ráje. My se postaráme, aby byl váš pobyt skutečně nezapomenutelným zážitkem.
Hoďte za hlavu starosti všedních dnů a přijeďte objevovat krásy Českého ráje. My se postaráme, aby byl váš pobyt skutečně nezapomenutelným zážitkem.

Další nabídky v této lokalitě

Chalupa nad Popelkou

Kouzelné roubenky

Svatá Panna

Kouzelné chalupy

Aroma Aldrov - Spaní v peří a krajkách

Kouzelné chalupy

Jelení kout

Kouzelné roubenky

Domesi Concept House - Pulečný

Kouzelné chalupy