Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 7339.50 Kč
za noc
Kronplatz je vyhlášené lyžařské středisko, kam sami už několik let jezdíme. A tak jsme rádi, že jsme přímo "pod kopcem" našli tak krásné místo, jakým je Hotel Petrus. Na první pohled nenápadný, uvnitř ale plný překvapení. Především jejich wellness rozhodně patří k těm nejlepším, které jsme kdy navštívili.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Jižní Tyrolsko a místa v něm jsou proslulá tím, že se o chod hotelu stará rodina majitelů. Často vás na recepci přivítá přímo někdo z nich nebo na ně narazíte během pobytu. Starají se o hosty s úsměvem a pohostinností tolik vlastní právě jižnímu Tyrolsku a nejinak tomu je i tady.
Číst více
Vítěz v kategorii Itálie 2022
S domácím mazlíčkem
Parkování
Wellness
Venkovní bazén
Servis přímo od majitelů

Naše tipy

Brigitte, Christina & Daniela

Tři sestry, které jsou srdcem i duší celého hotelu. Vyrůstaly právě tady, mají tak hotelnictví v krvi a vědí, jak se o hosty postarat. Tady budete opravdu v těch nejlepších rukách.

Zahradničení s Hansem

I když už je s Gerti v neoficiálním důchodu, potkáte na hotelu i tatínka Hanse. Nejčastěji to bude na zahradě, kterou vás v létě také rád osobně provede.

Pro lyžaře i cyklisty

Proslulé a rozhlehlé středisko Kronplatz už jsme zmiňovali - v zimě je to ráj pro všechny, co milují sjezdové lyžování. V létě je celé jižní Tyrolsko jako stvořené pro cyklisty, takže hurá do sedla!

Procházky s Gerti

Maminka Gerti je nadšenou turistkou a během letních měsíců s ní můžete vyrazit na procházky krátké i delší. Okolí má prochozené, a tak vám ukáže jeden poklad za druhým.

Saunování zdar

Pro milovníky saun tu mají na výběr hned pět z nich "Wald", "Stadl", "Fiori", "Sole" a "Bio" - každá z nich je v něčem specifická, ale jedno mají společné - odpočinete si v nich nadmíru dobře.

Je libo golf?

Golfový areál Pustertal najdete necelý kilometr od hotelu - tatínek Hans je dokonce jeho zakládající člen. Čeká tu na vás devítijamkové hřiště.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Via Reintalstraße 11
39031 Bruneck
Navigovat Web