Hotel Olympie

Zažijte kouzelnou atmosféru Krkonoš. V místě, kde si budete vychutnávat každé ráno a neopakovatelné výhledy do krajiny. Útulná atmosféra a komfort hotelu Olympie vás bude lákat v létě i v zimě.

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Nově zrekonstruovaný 3hvězdičkový superior hotel Olympie se nachází na kraji Špindlerova Mlýna. Leží v malebném údolí Svatého Petra ve výšce 900. Z téhle výšky se vám naskytne krásný výhled do okolní krajiny. Hotel má parkoviště přímo u budovy, tak máte vše na dosah a nemusíte řešit, kde zaparkovat. K dispozici je vám také lyžárna, půjčovna sportovního vybavení i hotelové wellness pro naprostý odpočinek.

Kde budete spát

Ubytujte se v jednom z 38 osmi útulných pokojů. Každý pokoj je vybaven televizí a má samostatnou koupelnu. Rychlé připojení prostřednictvím wiffi na každém patře je samozřejmostí.

Co tam můžete dělat

Pokud se vám bude chtít odpočívat, využijte nově otevřeného wellness s krásným výhledem na okolní kopce. Můžete si zaplavat v bazénu s proti proudem, užívat si ve vířivce nebo finské či bio sauně ovoněné bylinnými oleji. Dokonalý relax doplňuje nabídka koupelí, zábalů a kosmetických ošetření. Doporučujeme místní snídaně. Máte na výběr ze spousty sladkých i slaných variací a pokud se vám nebude chtít ráno spěchat, objednejte si tuhle královskou snídani až na pokoj. V restauraci skvěle vaří obědy i večeře.

Vydejte se na Sněžku. Přímo za hotelem vede trasa až na vrchol. V létě se vám při jasném počasí naskytnou krásné výhledy. Na podzim kouzelná barvená panoramata. Půjčit si můžete i kola nebo koloběžky. Ve středisku jsou i tenisové kurty, bowling a za trochou adrenalinu vyrazte třeba na bobovou dráhu. A zimní sezóna patří lyžování, k dispozici je vám hned několik okolních sjezdovek. Ve Špindlerově Mlýně máte celoroční vyžití.

Další nabídky v této lokalitě

Residence Grand

Apartmány

Chalet Eisner - Chata Petra

Kouzelné chalupy

Roubalka

Kouzelné roubenky

Resort Sv. František, Erlebachova bouda

Hotely

Hotelový komplex PECR

Hotely