Hotel Královka

V srdci Jizerských hor stojí od roku 1907 jedna z nejznámějších kamenných rozhleden - Královka. A právě pod ní vzniká díky citlivé revitalizaci krásný areál, který od ledna 2019 můžete navštívit i vy. Ubytujete se v plně vybavených moderních horských apartmánech uprostřed panenské přírody a budete si užívat krásného klidu. V zimě vás potěší běžkařské trasy přímo za rozhlednou, v létě se tu můžete vydat na nespočet turistických tras. Do budoucna je tu v plánu i wellness areál, a to už se vám vůbec nebude chtít odjet domů.

Jak to tam chodí

Na Královce si vše řídíte sami. Při příjezdu dostanete základní informace, klíče a apartmán je jen váš. Pokud byste přeci jen něco potřebovali, personál je vám k dispozici na telefonu, takže se jim můžete kdykoliv ozvat. Ve vedlejší restauraci Sluneční Terasa, která ke Královce patří, se můžete také najíst - otevřeno mají celoročně od 10:00 do 17:30. 

Kde budete spát

K dispozici je celkem 11 stylových apartmánů, které nabízejí 40 lůžek a až 22 přistýlek a každý má svou kuchyňku. Apartmány mohou být jak pro páry, tak pro početnější rodiny. Dva z nich jsou se svými 82m2 opravdu prostorné, ubytuje se v nich až 9 osob. V přízemí jsou apartmány bezbariérové a mají vlastní předzahrádku s výhledem do místních hlubokých lesů.

Co tam můžete dělat

V zimě můžete nasadit běžky přímo před apartmány a vyrazit na Jizerskou magistrálu. Případně si je můžete v nedalekém Bedřichově vypůjčit a startovat tam. V okolí jsou také lyžařské vleky a spousta kopců pro sáňkování. V létě se vám zase naskytne spousta možností, kam vyrazit po turistických značkách, nebo na kole po cyklostezkách. Pokud dorazíte s dětmi, tak přímo před Královkou mají krásné dětské hřiště a chovají také zvířátka jako jsou kozy nebo prasátka.Co byste měli ještě vědět

  • Parkování je k dispozici přímo v areálu
  • V zimě nezapomeňte na řetězy
  • Dítě do 3 let na postýlce zdarma, postýlku dostanete zdarma na vyžádání
  • Za domácího mazlíčka se připlácí 300 Kč/noc

Další nabídky v této lokalitě

Chata Václavka

Kouzelné roubenky

Brejlovka

Kouzelné chalupy

Chalet Bedřichov

Kouzelné chalupy

Domesi Concept House - Pulečný

Kouzelné chalupy

Jizerská vyhlídka

Kouzelné roubenky