Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Světlo proniká všudypřítomným sklem a láme se o ocelové prvky, které geniální způsobem dotváří unikátní design první dámy české architektury Evy Jiřičné. Dokonalost místa podtrhuje ideální lokalita v srdci metropole a hotelový koncept, jež vám pomůže užít si Prahu na maximum. Vítejte v Hotelu Josef!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pokoje pro každou příležitost, tak by měl vypadat ideální city hotel. Překvapí vás otevřené koupelny a nesmlouvavý design. Čeká vás čistá estetika s příjemnými barevnými tóny, pohodlná křesla od Baleri Italia, ambientní osvětlení od Flos and Luceplan a nádherné výhledy na Staré město a Hradčany.
Číst více
Domácí snídaně
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Adult only
Konferenční místnost

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 4 400 Kč
za noc

Naše tipy

Geniální koncept

Nechte si vytvořit program na míru. Sympatický tým hotelu poradí i s itinerářem na víkend nebo večer. Dobře vědí, co se ve městě zrovna děje, kde se dobře najíte, nebo kde se koná ta nejlepší párty.

Luxus v koupelně

Francouzská značka Galimard, jenž jednou provoněla dvůr krále Ludvíka, dnes zásobuje Hotel Josef, pro který speciálně vytvořila exkluzivní řadu koupelnové kosmetiky.

E-nabíjení

Vlastníte-li elektrický vůz, můžete jej snadno připojit k jedné z nabíječek umístěných přímo v podzemní garáži hotelu.

Retro skútr

Jako pozornost svým hostům Hotel Josef zve na projížďku po Praze viděnou ze sedla exkluzivně vyrobené Čezety 506. Plně elektrický skútr vás vezme na nezapomenutelnou vyhlídkovou jízdu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rybná 20
11000 Praha
Navigovat Web