Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Nejkrásnější jsou rána s inverzí, kdy snídáte a díváte se na moře z mraků, nad kterými svítí slunce a vykukují vrcholky našich nejvyšších kopců. V tu chvíli se všechny problémy světa zdají daleko. S mlhou za oknem ještědské věže snadno v hotelovém pokoji získáte pocit, že letíte vesmírnou lodí do jiné galaxie.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Restaurace, která je v sezóně vyhledávaná především turisty, má otevřeno každý den v roce vyjma Štědrého dne. Pro hotelové hosty kuchaři chystají vynikající večeře ze speciálního menu. Dlouhou a výbornou snídani vynechá málokdo. A i kdyby někdo pospíchal pryč, vybaví ho na cestu třeba připraveným balíčkem jako když odcházíte z bistra s čerstvou snídaní.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování v ceně
Domácí snídaně
Přímo na sjezdovce
Dobře tu vaří
Baby friendly

Naše tipy

1.012 metrů nad mořem

Ještěd je dnes unikátní stavbou, obdivovanou u nás i v zahraničí. Architekt Karel Hubáček umístil v 70. letech do jedné věže televizní vysílač, restauraci i hotel. Ještě před dokončením obdržel prestižní cenu Augusta Perreta (1969) od Mezinárodní unie architektů. Ještěd je českou národní kulturní památkou a stal se též Stavbou 20. století.

Svatby na Ještědu

Vrchol hory Ještěd vždy lákal k velkým činům. Pokud jste si jej vybrali jako místo vaší svatby, budou zde potěšeni a udělají vše pro to, aby váš velký den proběhl hladce. K dispozici je i krásné novomanželské apartmá.

Ubytovací balíčky

Připraveny jsou zde pro vás balíčky pro každou příležitost. A pokud si náhodou nevyberete, neváhejte oslovit hotel s vaší představou ohledně pobytu na Ještědu.

Nebeská restaurace

Restaurace na Ještědu se otevírá každý den v 11 hodin. Přes den můžete objednávat z denního menu chutná jídla s kratší dobou přípravy. Oproti tomu večer, kdy denní ruch upadá a atmosféra se mění, přichází večerní menu, ze kterého si vyberou i milovníci specialit.

Lanovka

Lanová dráha vás dostane přímo k Hotelu Ještěd, který je od výstupního místa vzdálen jen několik desítek metrů. Lanovka je výborně dostupná místní MHD nebo je zde možné i bezproblémově zaparkovat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Hanychov 153
460 08 Liberec
Navigovat Web

Ubytování

K wifi se tu také připojíte Snídani mají všichni hosté v ceně pokoje Pejsky vezměte klidně s sebou za drobný poplatek

Zařízení

Ubytovaní hoteloví hosté parkují zdarma, u ostatních návštěvníků je parkoviště zpoplatněno