Hotel & Hostinec Slunce

Kdo by to byl čekal, že v malém městečku Osečná bude přímo u hlavní silnice stát designový hotel s útulnými pokoji a restaurací, kam chcete zabloudit. Přes den si pochutnáte na denním menu a večer zase posedíte s přáteli nad skleničkou vína ze soukromého vinného sklepa. Vyrazte sem klidně s dětmi a pokořte Ještěd, na který budete mít celou dobu výhled přímo z oken.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Restaurace
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Hotel disponuje 13 pokoji a vybírat můžete z kategorií classic, superior, junior suite nebo se rozhodněte pro velký apartmán. Součástí je vždy stylová koupelna se sprchou nebo v apartmánech občas navíc i vanou. Zařízení je jednoduché, v přírodních odstínech, však vždy se zajímavými detaily, které nás neuvěřitelně baví.

Co tam můžete dělat

Hotel a Hostinec Slunce je příjemný rodinný hotel v Podještědí, což otevírá celou řadu možností pro zimní i letní aktivity. Zdejší cyklostezky přímo vybízejí k projížďce na kole nebo kolobežce, kterou si tu můžete klidně zapůjčit. S dětmi vyrazte na blízký venkovský Statek pod Sluncem, který patří k hotelu. Děti vypusťte na hřiště, zatímco se občerstvíte v místním bistru. Nezapomeňte si vyšlápnout Ještěd a na něj ostatně můžete vyrazit v zimě na pořádnou lyžovačku.

Co byste měli ještě vědět

V hotelu lze uspořádat firemní akci až pro 20 osob včetně zajištění cateringu

V suterénu se nachází dvě sauny - finská a tropická, relaxační místnost a ochlazovací sprcha

K wifi se připojíte ve všech prostorech

Vaše kola můžete bezstarostně uschovat v garážích

Další nabídky v této lokalitě

Treehouse pod Ještědem

Glamour camping

Treehouse Resort Ralsko

Glamour camping

Treehouse Amálka

Glamour camping

Jítravský dvorec

Hotely

Hausboaty Ypsilon Golf Liberec

Glamour camping