Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Kdo by to byl čekal, že v malém městečku Osečná bude přímo u hlavní silnice stát designový hotel s útulnými pokoji a restaurací, kam chcete zabloudit. Přes den si pochutnáte na denním menu a večer zase posedíte s přáteli nad skleničkou vína ze soukromého vinného sklepa. 

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Neobyčejný zážitek v Podještědí! V tomto resortu se vám splní vaše představy o ideálním odpočinku. Příjemné prostředí, špičková gastronomie a řada forem aktivního odpočinku v okolí.
Číst více
Vinný sklípek
S domácím mazlíčkem
Kolo / Elektrokolo
Dětské hřiště / koutek
Dobře tu vaří
Baby friendly

Naše tipy

Svatby

Užijte si váš den D v soukromí, pouze s vašimi hosty. Celý areál pro vás uzavřeme, aby nic a nikdo nemohl rušit váš velký den.

Zasloužený odpočinek

Po náročném dni na koloběžkách či lyžích, je zapotřebí pořádný relax. V hotelovém wellness na vás čekají celkem dvě sauny a prostorná odpočívárna s osvěžením.

Výlety po okolí

Hotel a Hostinec Slunce je příjemný rodinný hotel v Podještědí, což otevírá celou řadu možností pro zimní i letní aktivity. Zdejší cyklostezky přímo vybízejí k projížďce na kole nebo kolobežce, kterou si tu můžete klidně zapůjčit.

Hostinec Slunce

V zážitkovém hostinci si přijdou na své milovníci české i mezinárodní kuchyně. Zdejší šéfkuchař pečlivě sestavil menu tak, aby si na své přišel opravdu každý. Doporučí vám degustační menu, které se perfektně postará o vaše chuťové pohárky.

Firemní akce

Hledáte lokalitu pro firemní akci, která bude v malebné krajině, ale zároveň poskytne perfektní, profesionální služby? Pak jste ji právě našli.

Kam s dětmi?

S dětmi vyrazte na blízký venkovský Statek pod Sluncem, který patří k hotelu. Nebo je vypusťte na hřiště, zatímco se občerstvíte v místním bistru. Nezapomeňte si vyšlápnout Ještěd, na který ostatně můžete vyrazit v zimě na pořádnou lyžovačku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Svatovítské náměstí 13
463 52 Osečná
Navigovat Web

Ubytování

WiFi Vaše kola můžete bezstarostně uschovat v garážích

Zařízení

V suterénu se nachází dvě sauny - finská a tropická, relaxační místnost a ochlazovací sprcha