Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Moderně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v Kosmonosech, nedaleko Mladé Boleslavi vám nabídne ideální místo k odpočinku, ať už v podobě wellness centra, nebo nádherné přilehlé zahrady. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotelový komplex rád přivítá páry, ale i rozmanité firemní události v jednom ze dvou salónků. Atmosféra zahrady a malebného rybníku je zase jako stvořená pro svatební obřad a následné veselí.
Číst více
Vinný sklípek
S domácím mazlíčkem
Parkování v ceně
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Cyklistická trať

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 1 935 Kč
za noc

Naše tipy

Degustace a karaoke

Zpestřete firemní akci nebo zakončete pracovní školení degustací vín v místní vinárně s možností karaoke. Ochutnávat můžete až 72 druhů moravských vín.

Sport a adrenalin

Přímo v hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet nebo využít střelecký trenažér. Personál vám rád zařídí paintball, let balonem či adrenalinové vyžití v lanovém centru.

Top wellness

Velkou doménou hotelu je wellness centrum. Navštivte finskou saunu, vířivku, dopřejte si indickou nebo havajskou masáž a nejen pro ženy úžasný čokoládový peeling s vůní růží.

Škoda Auto

Když budete v Mladé Boleslavi, zajděte do Muzea Škoda Auto, kde vás průvodci zavedou až do výrobních závodů a představí unikáty automobilů vyrobených během celé historie této značky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pod Koupalištěm 881
293 06 Kosmonosy
Navigovat Web