Hotel Galatea

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Moderně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v Kosmonosech, nedaleko Mladé Boleslavi vám nabídne ideální místo k odpočinku ať už v podobě wellness centra nebo v nádherné přilehlé zahradě, ale i mnoho sportovního vyžití.

Vybavení

 • Domácí mazlíčci vítáni
 • Luxusní postel
 • Parkování
 • Restaurace
 • Vana
 • Vinný sklípek
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Hotelový komplex je vhodný jak pro páry, které hledají chvilku klidu, tak pro firmy, které zde mohou uspořádat teambuilding v jednom ze dvou salónků. Až skončíte se svým školením, personál vám ochotně připraví degustaci vín ve vinárně s možností karaoke pro zpříjemnění vašeho „pracovního výjezdu“. Ráno, až se probudíte po večírku, šéfkuchař vám přímo před vašimi zraky nachystá snídani, jakou si jen budete přát.

Kde budete spát

Usínat budete v nových luxusních pokojích, kde se můžete těšit z krásného výhledu do hotelového parku. Po dokonalém spánku vás každé ráno čeká pětihvězdičková snídaně, kterou je možné objednat na pokoj. Vybrat si můžete z několika typů pokojů, klasických dvoulůžkových pokojů, rodinných nebo luxusních apartmánů. My jsme byli nadšeni z kosmetiky z přírodních bylinek na každém pokoji.

Co tam můžete dělat

Jestli vám není sport a adrenalinové zážitky cizí, budete nadšeni z nabídky sportovních aktivit. Přímo v hotelu si můžete zahrát billiard, ricochet nebo využít střelecký trenažér. V blízkém okolí vám poté personál zařídí paintball, let balonem či adrenalin v lanovém centru.

Velkou doménou hotelu je wellness centrum skvěle stvořené k odpočinku po dlouhém dni. Navštivte finskou saunu, vířivku, dopřejte si indickou nebo havajskou masáž a nejen pro ženy úžasný čokoládový peeling s vůní růží.

Večer si můžete užít v Galerii vín Po Skleničce, kde můžete ochutnávat až 72 druhů moravských vín. Sommelier vás provede tímto sklípkem a doporučí vybraná vína ke každému pokrmu, který si můžete vybrat v restauraci.

Když budete v Mladé Boleslavi, zajděte do Muzea Škoda Auto, kde vás průvodci zavedou až do výrobních závodů a prohlédnete si unikáty automobilů vyrobených během celé historie značky Škoda.

Co byste měli ještě vědět:

 • Bezbariérový přístup
 • Snídaně zahrnuta v ceně
 • Wifi v celém areálu zdarma
 • Hotel je nekuřácký
 • Domácí mazlíčci jsou vítáni

Slovo majitele

Jitka Caliskan
17/09/2019
GALATEA jsou především úžasní lidé. Bez nich by nikdy nebyla tím, čím je. Jsem neskutečně požehnaný člověk. Poštěstilo se mi totiž pracovat s báječnými lidmi, kteří věří v to, že naše práce je láska, která je vidět. Společně budujeme něco, co je větší než součet každého z nás.
GALATEA jsou především úžasní lidé. Bez nich by nikdy nebyla tím, čím je. Jsem neskutečně požehnaný člověk. Poštěstilo se mi totiž pracovat s báječnými lidmi, kteří věří v to, že naše práce je láska, která je vidět. Společně budujeme něco, co je větší než součet každého z nás.

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Ještěd

Hotely

Wellness Hotel Fénix

Hotely

Homutův statek

Penziony

Luxusní srub Líny

Kouzelné chalupy

Chalupa s přívlastkem

Kouzelné chalupy