Hotel & Depandance Kopacka

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Naprosto dokonalý minimalistický design s prvky funkcionalismu a art deco, ale také s velkou dávkou invence, osobitosti, lehkosti a hravosti. Minulost a současnost v dokonalé barevné harmonii. Všudypřítomná "duše" věcí a snad i všeho dobrého, co si dům v minulosti "odžil" a na co odkazují některé artefakty v domě. Velmi příjemná a vstřícná paní majitelka, pohodová a skvělá snídaně v tichém atriu, blízkost centra města, ve kterém je stále co objevovat.“

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Industriální prostor
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Možná kdybyste šli po Lanškrouně kolem hotelu, ani byste si ho nevšimli a pokračovali dál. Ale jen co vstoupíte dovnitř, budete dokonale vyvedeni z omylu. Majitelé zde vytvořili útulné místo pro dokonalý odpočinek. Nově přistavená dependance je nenásilně propojená příjemným átriem. Přístřešek je vzdušný, čistý a poskytne vám dostatek soukromí k odpočinku.

Kde budete spát

Všechny pokoje, ať již v původní části hotelu nebo v dependanci, jsou určené pro dvě osoby s množství přistýlky. Kromě extra velkých a musíme říct, extrémně pohodlných postelí, najdete v apartmánu plně vybavenou kuchyňskou linku, obývací část s jídelním koutem a koupelnu, buď s prostornou sprchou nebo vanou. V koupelně majitelé mysleli na všechno, takže jistě oceníte přírodní kosmetiku a potřebné drobnosti, jako mini pastu nebo odličovací ubrousky. 

Co tam můžete dělat

Projděte se jen tak centrem města Lanškroun kolem renesanční radnice a zámku. Pokud jste kavárenští povaleči jako my, jen tak se potulujte po přilehlých uličkách a objevujte množství cukráren, kaváren a pekáren s vůní čerstvě upečeného chleba linoucí se až za roh obchodu. Z centra města se napojte na naučnou stezkou, která vás zavede až k Lanškrounským rybníkům, kde využijte v letních měsících možnost koupání. Nebojte se, rybníky jsou opravdu čisté. Město často pořádá nejrůznější kulturní akce, tak se neváhejte zeptat majitelů, zda se zrovna některá neodehrává v období, kdy tu jste. 

Co byste měli ještě vědět

  • Bohaté snídaně jsou v ceně ubytování
  • Čtyřnohé miláčky klidně vezměte s sebou
  • Wifi najdete v celém objektu
  • Parkovat můžete přímo u hotelu, pouze za drobný poplatek

Slovo majitele

Michael Kopačka
20/11/2020
Pohodlí není přepychem - krása není zbytečností - a účelnost neznamená strohost. My to víme a řídíme se tím.
Pohodlí není přepychem - krása není zbytečností - a účelnost neznamená strohost. My to víme a řídíme se tím.

Další nabídky v této lokalitě

Srub Midla

Kouzelné chalupy

Ubytování Javorka

Malé penziony

Hotel Aplaus

Boutique hotely

Hejlův mlýn

Malé penziony

Ševcovský domek Svojanov

Kouzelné chalupy