Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Naprosto dokonalý minimalistický design s prvky funkcionalismu a art deco, ale také s velkou dávkou invence, osobitosti, lehkosti a hravosti. Minulost a současnost v dokonalé barevné harmonii. Všudypřítomná "duše" věcí a snad i všeho dobrého, co si dům v minulosti "odžil" a na co odkazují některé artefakty v domě. Velmi příjemná a vstřícná paní majitelka, pohodová a skvělá snídaně v tichém atriu, blízkost centra města, ve kterém je stále co objevovat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Možná kdybyste šli po Lanškrouně kolem hotelu, ani byste si ho nevšimli a pokračovali dál. Ale jen co vstoupíte dovnitř, budete dokonale vyvedeni z omylu. Majitelé zde vytvořili útulné místo pro dokonalý odpočinek. Nově přistavená dependance je nenásilně propojená příjemným átriem. Přístřešek je vzdušný, čistý a poskytne vám dostatek soukromí k odpočinku.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 400 Kč
za noc

Naše tipy

Lanškroun

Projděte se jen tak centrem města Lanškroun kolem renesanční radnice a zámku. Pokud jste kavárenští povaleči jako my, jen tak se potulujte po přilehlých uličkách a objevujte množství cukráren, kaváren a pekáren s vůní čerstvě upečeného chleba linoucí se až za roh obchodu.

Pohodlí po ruce

Kromě extra velkých a musíme říct, extrémně pohodlných postelí, najdete v apartmánu plně vybavenou kuchyňskou linku, obývací část s jídelním koutem a koupelnu, buď s prostornou sprchou nebo vanou. V koupelně majitelé mysleli na všechno, takže jistě oceníte přírodní kosmetiku a potřebné drobnosti, jako mini pastu nebo odličovací ubrousky.

Letní koupání

Z centra města se napojte na naučnou stezkou, která vás zavede až k Lanškrounským rybníkům, kde využijte v letních měsících možnost koupání. Nebojte se, rybníky jsou opravdu čisté.

Lyže nebo golf?

15 km od města se nachází dechberoucí lyžařské středisko Čenkovice a Červená voda. Hosté si mohou vyzkoušet i nově otevřené golfové hřiště v srdci přírody v nedaleké Dolní Dobrouči.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Svatopluka Čecha 40
56301 Lanškroun
Navigovat Web

Ubytování

Bohaté snídaně jsou v ceně ubytování Čtyřnohé miláčky klidně vezměte s sebou

Zařízení

Wifi najdete v celém objektu Parkování přímo u hotelu za drobný poplatek