Hotel Aplaus

  5 (12 hodnoceni)

  Toužíte navštívit místo, kde se stanete středem veškerého dění, celebritou, která sklízí aplaus? V tom případě zamiřte do litomyšlského hotelu Aplaus, který byl stvořen právě k tomu, aby své hosty hýčkal a dodal jim pocit výjimečnosti.

  Hotel vznikl sloučením a rekonstrukcí tří památkově chráněných objektů. Inspirací pro majitele se stal český umělec Josef Váchal a jeho dílo. Ten se se svým přítelem Josefem Portmanem potkával v původní hospodě Na sklípku, v místě dnešního hotelu. Odkazy na jeho dílo se objevují v mnoha různých detailech, od tvarování nábytku až po grafické zdobení ploch.  Číst více

  Vybavení

  KDE BUDETE SPÁT

  Vybrat si můžete z 21 pokojů a 2 apartmánů. Za zmínku rozhodně stojí apartmán Smetana pojmenovaný po místním slavném rodákovi. Apartmánu je laděn do světlých barev, příjemnou atmosféru mu dodávají dřevěné parkety, stěny zdobí černobílé parkety. V každém pokoji na vás čeká pohodlná postel s přehozem. Jako hvězdy se budete cítit pod příjemným fotosvětlem.

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  Přímo v hotelu si dopřejte saunu, vířivku nebo masáž. Určitě ale nevynechte procházku Litomyšlí, je to totiž známé turistické místo, které je plné památek. Místní renesanční zámek je dokonce na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Za prohlídku určitě stojí i Smetanovo náměstí s plně zachovaným podloubím po obou stranách, ale třeba i Smetanův dům.

  CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

  Součástí hotelu je i stylová restaurace Bohém, kde je šéfkuchařem Libor Halousek.

  Děti do 4 let mají ubytování zdarma, starší se slevou.

  V ceně je snídaně, parkování i připojení na internet.

  Hotel má salonek pro firemní akce i společenská setkání.

  Další nabídky v této lokalitě

   Na Bělisku

   Penziony

    Chalupa Za Humny

    Kouzelné chalupy

     Chalupa Sokolík

     Kouzelné chalupy

      Tvrz Orlice

      Hotely

       Penzion Pod Bílou skálou

       Penziony