Hospůdka U Štěpána

Restauraci U Štěpána znají všichni fanoušci pořadu Ano, šéfe, kde jako jedna z mála měla u šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha skutečně úspěch. A podle majitelů restaurace, manželů Rudových natáčení pořadu nasměrovalo restauraci na cestu, na jejímž konci je místo, kam míří všichni gastroturisté.

Vybavení

Jak to tam chodí

Restaurace si získala takové jméno, že si musíte rezervovat místa přes sezonu až tři týdny dopředu. A ani ve všední den není zcela jisté, že získáte stůl. Ve stylové hospůdce je 58 míst a oddělený salonek. Posedět můžete i v prosklené terase (42 míst), která v zimě skýtá malebný pohled do zasněžené krajiny, v létě na vás dýchne kouzlo šumavských lesů.

Co tam můžete ochutnat

Největší specialitou jsou steaky z hovězího masa masného (což je skot světlé až bílé barvy), kterému paní majitelka říká láskyplně naše šarolky. Skot chovají na vlastní biofarmě v nedalekých Vojeticích a na dalších pošumavských farmách. Pstruzi zase pocházejí z nepříliš vzdálených sádek v Anníně, čerstvá a šťavnatá zelenina putuje na váš talíř většinou přímo z rodinné zahrádky.

Co byste měli ještě vědět

Celý objekt restaurace je nekuřácký, s bezbariérovým přístupem.

Platit je možné pouze v hotovosti.

Pes musí zůstat venku.

Večeři v restauraci si můžete objednat i jako dárkový poukaz.

Přespat můžete v kempu na farmě

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Restaurace 2019 Vítěz v kategorii Restaurace 2019
  • Vítěz v kategorii Restaurace 2017 Vítěz v kategorii Restaurace 2017
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy

Stodola 9

Apartmány

U Heřmanů

Malé penziony

Glamping Brdy

Glamour camping

U Vyšaty

Kouzelné chalupy