Horvát Family Residence

Majitelé Horvát Family Residence před časem zdědili rozpadající se nemovitost po rodičích, kterou si ihned vzali do parády a započali náročnou rekonstrukci. Ta se za nás velmi zdařila, dům krásně opravili a vytvořili zde útulné místo v soukromí včetně nadstandardního vybavení, stylových pokojů a wellness zóny.

Vybavení

Jak to tam chodí

Rodinnou rezidenci Horvát Family Residence najdete v malebném prostředí obce Lúčky na rozhraní Liptova a Oravy, jen pár kilometrů od města Ružomberok. Dům je situován v původní části vesnice, která je známá i díky lázním a unikátní dominantě v podstatě hned za domem, Lúčanskému vodopádu. Místo je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny přátel. V přízemí residence je všem hostům k dispozici velká společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, jídelním stolem, kam se vejde celé osazenstvo chaty, a také obývací částí s gaučem a křesílky.  

Kde budete spát

Ubytovat se můžete v jednom ze tří apartmánů - každý laděný do jiných barev, kdy součástí všech apartmá je ložnice s velkou manželskou postelí a další dva hosté se mohou vyspat v obýváku na rozkládacím gauči. Celková kapacita residence je tedy až 12 hostů. Součástí pokojů je koupelna se sprchovým koutem, toaletou, podlahovým topením a samozřejmě i župany a trepkami pro pohodlný vstup do wellness. V pokojích je k dispozici i nespresso kávovar pro velké závisláky na kofeinu.

Co tam můžete dělat

Okolí residence nabízí nespočet možností letních i zimních aktivit. Za turistikou se doporučujeme vydat na Kvačianskou nebo Hrabovskou dolinu, prozkoumejte Demänovskou ledovou jeskyni, jen pár kroků za apartmány jsou krásné Lúčanské vodopády a v zimě si zajeďte do skiareálu Jasná. Na konci celého dne vám přijde vhod relax ve vířivce, finské sauně nebo infrasauně. V létě využijete zahradu s posezením v altánu a elektrickým grilem. V zadní části residence můžete ještě využít hernu s šipkami, Xboxem, herním stolem pro fotbálek, airhockey a biliard. 

Co byste měli ještě vědě

Domácí mazlíčci sem nemohou

Ve všech prostorech se připojíte k funkční wifi

V domě platí zákaz kouření

Auto můžete zaparkovat přímo u rezidence a cestujete-li elektromobilem, najdete tu i nabíječky

Slovo majitele

Horvát Family Residence
16/12/2019
Neváhajte a na chvíľu zanechajte povinnosti každodenného života a doprajte si pobyt u nás, ktorý v každom hosťovi zanechá pocit dokonalého oddychu, pohody a nezabudnuteľných zážitkov.
Neváhajte a na chvíľu zanechajte povinnosti každodenného života a doprajte si pobyt u nás, ktorý v každom hosťovi zanechá pocit dokonalého oddychu, pohody a nezabudnuteľných zážitkov.

Další nabídky v této lokalitě

Chata Kamenie

Kouzelné chalupy

Hotel Tri Studničky

Upper Class

Villa Helia

Penziony

Chalúpka Borové

Kouzelné roubenky

Chalets Jasná Collection

Upper Class