Hideandseek

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Začíná to většinou sny. Jsou důležité, jsou nezastupitelné. Jejich splněním se uvolňuje prostor pro další. Protože sny potřebujeme. Jako naději i útěchu... v časech, kdy dny zaplní dusno všednosti a opakování přestane být matkou moudrosti. Co se stane, když se setkají lidé, kteří sny milují? Sny začnou být příjemně nakažlivé. A začnou se dít věci... začne se dít hideandseek.

Cena od4014 Kč Objekt /noc

Kapacita až 4 osoby

Jak to tam chodí

Co je vlastně Hide and seek? Mobilní, technologicky vyspělá a energeticky nezávislá jednotka, dokonale uzpůsobená k životu. Příbytek vytvořený pro člověka. Privátní hotel na míru. Modul vesmírné lodi uprostřed lesa. Skromný, zato pohodlný domov. 

Kde budete spát

Spát budete v příbytku na kolečkách s názvem Aranka. Aranka je schopna ubytovat až čtyři lidi, ale spíše byla vyrobena pro zamilované, pro dva milence. Po dobu vašeho pobytu vám poskytne naprostý komfort, obsahuje vše, co potřebujete. Pohodlnou postel, vybavenou kuchyň, jídelní část, koulenu se sprchou a toaletou a dokonce funkční krb.

Co tam můžete dělat

Aranka pro své zakotvení potřebuje klidné místo v souladu s přírodou. Najdete ji proto v podhůří Šumavy, necelé dvě hodiny cesty z Prahy. Na místě, odkud sou hvězdy na noční obloze na dosah ruky a chladivá hladina jezera po vytopené sauně jen pár kroků. Kromě Aranky s vyhřátou saunou, ohněm v krbu, nadýchanými peřinami a vychlazeným vínem na vás bude na místě čekat i správce Pepé. Srdečně vás přivítá, představí vám Aranku, poví vám kam si můžete zajít na romantickou večeři, odkud se nejlépe pozoruje západ slunce, kde si sjet řeku na kánoi, kde si můžete zarybařit a mnoho dalšího. 

Co byste měli ještě vědět

  • Hide and seek se stali vítězem Design blok roku 2019! Tleskáme.
  • Aranka se svými hosty chce strávit minimálně dvě noci, proto nejsou možné kratší rezervace.
  • Nemusíte s sebou vozit ani základní suroviny na vaření, v Arance budete mít nachystáno to nejdůležitější, jako například nepálskou sůl, třtinový cukr, arabskou kávu, sicilský panenský olej, japonský zelený čaj Oolong.
  • V ledničce se vám bude chladit bílé víno, červené bude stát na lince.
  • V kuchyni na stole bude nachystán Pájínův domácí chléb, v lednici vepřové radosti od Hanky.
  • V koupelně bio kosmetika.
  • Do budoucna se můžeme těšit na další projekty od téhle povedené party.

Další nabídky v této lokalitě

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

Art Hotel Praha

Hotely

The Emerald

Boutique hotely

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class