Hideandseek

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Začíná to většinou sny. Jsou důležité, jsou nezastupitelné. Jejich splněním se uvolňuje prostor pro další. Protože sny potřebujeme. Jako naději i útěchu... v časech, kdy dny zaplní dusno všednosti a opakování přestane být matkou moudrosti. Co se stane, když se setkají lidé, kteří sny milují? Sny začnou být příjemně nakažlivé. A začnou se dít věci... začne se dít hideandseek.

Jak to tam chodí

Co je vlastně Hide and seek? Mobilní, technologicky vyspělá a energeticky nezávislá jednotka, dokonale uzpůsobená k životu. Příbytek vytvořený pro člověka. Privátní hotel na míru. Modul vesmírné lodi uprostřed lesa. Skromný, zato pohodlný domov. 

Kde budete spát

Spát budete v příbytku na kolečkách s názvem Aranka. Aranka je schopna ubytovat až čtyři lidi, ale spíše byla vyrobena pro zamilované, pro dva milence. Po dobu vašeho pobytu vám poskytne naprostý komfort, obsahuje vše, co potřebujete. Pohodlnou postel, vybavenou kuchyň, jídelní část, koulenu se sprchou a toaletou a dokonce funkční krb.

Co tam můžete dělat

Aranka pro své zakotvení potřebuje klidné místo v souladu s přírodou.  Najdete ji proto v podhůří Šumavy, necelé dvě hodiny cesty z Prahy. Na místě, odkud sou hvězdy na noční obloze na dosah ruky a chladivá hladina jezera po vytopené sauně jen pár kroků. Kromě Aranky s vyhřátou saunou, ohněm v krbu, nadýchanými peřinami a vychlazeným vínem na vás bude na místě čekat i správce Pepé. Srdečně vás přivítá, představí vám Aranku, poví vám kam si můžete zajít na romantickou večeři, odkud se nejlépe pozoruje západ slunce, kde si sjet řeku na kánoi, kde si můžete zarybařit a mnoho dalšího. 

Co byste měli ještě vědět

Hide and seek se stali vítězem Design blok roku 2019! Tleskáme

Aranka se svými hosty chce strávit minimálně dvě noci, proto nejsou možné kratší rezervace

Nemusíte s sebou vozit ani základní suroviny na vaření, v Arance budete mít nachystáno to nejdůležitější, jako je: nepálská sůl, třtinový cukr, arabská káva, sicilský panenský olej, japonský zelený čaj Oolong. 

V ledničce se vám bude chladit bílé víno, červené bude stát na lince 

V kuchyni na stole bude nachystán Pájínův domácí chléb, v lednici vepřové radosti od Hanky

V koupelně bio kosmetika

Do budoucna se můžeme těšit na další projekty od téhle povedené party

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Casa Marcello

Hotely

Na Bělisku

Penziony

Hotel Kleis

Hotely

Art Hotel Praha

Hotely

Roubenka Polubný

Kouzelné roubenky