Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 360 €
za noc
Bylo to o letních prázdninách roku 2017, kdy Erika a její manžel Ďuri leželi na louce ve vesničce Novoť a nasávali atmosféru místní krajiny. Po chvilce si Erika povzdychla: "Tady je tak krásně, že se sem chci vrátit a zestárnout tady." Ďuri neváhal ani chvilku, vytáhl telefon a našel pro ně pozemek - jediný, který byl v Novoti na prodej. A tak se začal psát příběh jejich haciendy.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Novoť je místo na samotných hranicích s Polskem, kde lišky doslova dávají dobrou noc. Okouzlí vás oravský kolorit malé vesničky, kde vás příroda obejme z každé strany. Panoramata, která se tu před vámi otevřou, se těžko popisují - to musíte zažít na vlastní kůži.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Bezbariérový přístup
Dětské hřiště / koutek
10x 250 m2 10x

Miesto, kde budete chcieť len tak BYŤ a vrátiť sa zas. :)

Od 8 467 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Na samotě

Hacienda se schovává uprostřed nádherné louky, o soukromí se tu tedy nemusíte bát. V létě si lehněte do trávy, zavřete oči a užívejte umění nicnedělání. V zimě se kochejte sněhovými peřinami, které budou všude kolem vás.

V zimě

Když napadne sníh, vytáhněte běžky a z haciendy jste ve stopě hned. Milovníci lyžováni si přijdou na své v nedalekých areálech Ski Krušetnica nebo Orava Snow. Na Oravě je zima vskutku kouzelná.

Novoť

Malá dědinka má okolo 3.500 obyvatel, kterým je občas těžko rozumět, ale lidé jsou to milí a šikovní. Seženete tu všechno, co je v běžné domácnosti potřeba (i to, co není), a to v obchodech anebo třeba od sousedů ze zahrádky.

...i v létě

Plavili jste se už na vorce (či slovensky na plťke)? Na řece Orava to můžete zažít. A plavit se budete i pod bralo Oravského hradu, na který se pak můžete přijít podívat i z blízka. V letním parnu se zajeďte zchladit či zabavit na Oravskou přehradu. Je tam rekreační oblast s možnostmi koupání, jachtingu, šlapadel, loděk, surfingu i jiných vodních sportů. V okolí haciendy se nudit určitě nebudete.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Grúň 1165
029 55 Novoť
Navigovat Web