Grund Resort GOLF&SKI

Ke Grund resortu se dostanete po cestě, na které nepotkáte ani živáčka. Až zahlédnete golfové hřiště, můžete si být jistí, že jste správně. Těšte se na sezení na terásce s výhledem na dokonale posekaný trávník a v zimě na zasněžené okolní kopce. 

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

JAK TO TAM CHODÍ

Někdo jezdí do Krkonoš za ruchem Špindlu, ale jestli vás to takový šrumec neláká, vyrazte do Grund resortu. Pan majitel si před lety nemohl vybrat lepší místo na stavbu klidného hotelu, ráje nejen pro sportovce. Resort stojí na kopci, odkud široko daleko nezahlédnete další domy… jen nádherné výhledy na nejvyšší hory u nás.

Kde budete spát

V Grund resortu si vyberete z několika možností, kde složit hlavu. Od jednolůžkových pokojů, kdybyste se tu ocitli na služební cestě až po luxusní apartmá nebo rodinné pokoje. Na dohled od hotelu jsou malé domečky, tzv. dependance, které sdílejí veškerý servis s hotelem, ale soukromí je tu ještě o úroveň výš.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Už z názvu je vám jasné, že tady se zabavíte v létě i v zimě. Jste v Krkonoších, lyžování je tak povinnost. Přímo od hotelu vedou upravované běžecké tratě a sjezdařský areál Mladé Buky, který je ideální i pro děti, máte na dohled.

Když přijedete kdykoli od jara do podzimu, nezapomeňte si s sebou golfový bag. Místní 18jamkové hřiště se totiž může pochlubit jednou z nejkrásnějších vyhlídek v zemi. Pokud nejste profíci, můžete vyzkoušet šesti jamkové hřiště se cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range včetně zázemí a osvětlení.

Do Grundu vezměte rozhodně i děti, postarají se o ně na jedničku. Navíc kousek od hotelu je skvělý park s bungee trampolína, houačkami, prolézačkami, hrady a také Čertovou stezkou, z té budou vaše ratolesti nadšené.

V areálu Mladé buky vyzkoušejte i singltrek, sjezd na terénních koloběžkách a kousek opodál i bobovou dráhu v délce 1,5 km.

Přímo v hotelu určitě zajděte do wellness, ideální je si v sauně a vířivce zahřát zmrzlé kosti po celodenní lyžovačce nebo si dát pár bazénu ráno před snídaní.

Co byste měli vědět:

  • Soukromé parkoviště
  • Wifi zdarma
  • Domácím mazlíčkův pobyt není povolen

Grund Resort GOLF&SKI

Mladé Buky 445
542 23, Mladé Buky
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Chata Hradečanka

Hotely

Šípková

Kouzelné chalupy

Chalupa na horách

Kouzelné chalupy

Chalupa Mlýn

Kouzelné chalupy

Chalet Eisner

Kouzelné chalupy