Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Hledáte místo kde budete mít absolutní soukromí od všeho a od všech? Místo s mimořádně působivou atmosférou? Trefa! Tento minimalistický domeček se rozlehlá na slunné zahradě, která je obklopená lesy a krásnou přírodou. Je jen na vás, zda vyrazíte na túry v nádherné Středočeské krajině nebo se oddáte klidu a odpočinku na terase u domečku. Místo jako stvořené pro všechny milovníky přírody a dobrodruhy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Při příjezdu vás uvítají ovce a kozy místního farmáře. Berana se není třeba bát, je přátelský a na lidi neútočí. V útulně zařízeném domku budete uléhat na kvalitním futonu, který nabízí dostatek komfortu pro dva a najdete tam vše, co dnešní člověk potřebuje ke komfortnímu pobytu. Minimalistické dílo je koncipováno tak aby bylo co nejšetrnější k přírodě a okolí. Není připojeno na žádné sítě ale i přes to vám tady nabude nic chybět.
Číst více
Vinný sklípek
Na samotě
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada

Naše tipy

Tiny sauna

Součástí ubytování je i sauna s výhledem do okolních lesů. To je teprve ten pravý relax.

Zasloužený odpočinek

Místo je jak stvořené k nicnedělání. Odpočiňte si s lahví prosecca a výhledem do zahrady, pusťte si hudbu z přenosného reproduktoru, nebo se zaposlouchejte do zvuku lesa a okolní přírody.

Udržitelný pobyt

Celý domek je postaven tak, aby jeho zásah do přírody byl téměř nulový. Díky solární střeše a bateriím dokáže vygenerovat dostatek energie pro provoz celého domku.

Vinný sklípek

Pokud budete chtít osvěžit, ve sklípku naleznete výběr exkluzivních Italských vín a prosecca značek Beniamino Maschio de Bernard, Cantine Vedova, Integrale nebo Rebuli.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bořená Hora 11
26401 Štětkovice
Navigovat Web

Ubytování

Bez Wifi Bez domácích mazlíčků

Zařízení

Sauna Venkovní posezení Gril