Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3900.00 Kč
za noc
Vítejte v místě absolutního klidu a odpočinku. Offgridový Glamping Tříska vás přivítá krásnými výhledy, přírodou, možná se u příjezdu potkáte také s pár srnkama nebo stádem krav, které si budou užívat místní šťavnatou pastvu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tříska je designový skvost, za kterým stojí dva kamarádi, kteří se rozhodli kouzlo Šumavy představit i fanouškům stylového glampování. Místo je zásobováno energií ze solárních panelů, zatopit si můžete v kamínkách a dokonce si tady i pohodlně uvaříte oblíbenou večeři.
Číst více
Na samotě
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Krb
Turistika

Naše tipy

Pro čerstvé rohlíky

Nedaleko třísky najdete vyhlášenou pekárnu Vacov, kam se můžete zastavit pro zaručeně nejlepší rohlíky, jaké jste za dlouhou dobu jedli.

Ideální místo pro běžce

Okolí je jako stvořené pro běžecké výlety. Jste v horách, kde se v létě nemusíte bát rozpálených chodníků. Užijte si příjemných pár kilometrů v lese.

S teplou šetřete

Těšit se můžete také na příjemnou sprchu, ale s teplou vodou raději šetřete, chaloupka jí nabízí jen omezené množství.

Zimní lyžování

V zimě se můžete těšit na nedaleké zasněžené sjezdovky. Nezapomeňte si doma lyže a po dni plném pohybu se pak večer můžete těšit na oheň v krbu a teplý čaj nebo skleničku červeného.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Žár 18
384 73 Vacov
Navigovat Web