Glamping Brdy

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Také jste jako malí milovali dobrodružné stanování na louce uprostřed lesa? Vraťte se na chvilku do dětských let a užijte si luxusní kempování v glampingovém stanu uprostřed chráněné oblasti Brdy. Tentokráte bez otlačených zad a zvlhlých spacáků. Stan nabízí vše potřebné pro vaši relaxaci, včetně venkovní sauny a dřevěného koupacího sudu. Odpočiňte si od každodenního stresu pozorováním okolní přírody, projděte se po ztichlém lese či poseďte se skleničkou vína u otevřeného ohně. Tady vám bude dobře.Cena od3990 Kč Objekt /noc

Kapacita 3x 2 osoby

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Vana
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

V Glamping brdy si můžete vybrat ze tří stanů. Hlavní prioritou návštěvníka by měl být především odpočinek od veškerého pracovního shonu. Užít si klid daleko od civilizace a lidí, načerpat nové síly a zároveň získat netradiční zážitek. Strávit víkend v takovém ubytování je totiž něco neobyčejného, na co budete dlouho vzpomínat. Máte veškerý komfort, ale přitom bydlíte jak kočovníci. Můžete si nasekat dřevo, rozdělat oheň či sbírat borůvky. Luxusní stan stojí uprostřed krásné přírody chráněné krajinné oblasti Brdy, která přímo vybízí k vycházkám. 

Kde budete spát

Glampingový stan není žádný velký hotel. Má jednu prostornou místnost s manželskou postelí, malou, ale plně vybavenou kychyňkou a stolem s židlemi pro dva. Součástí je i krásná koupelna se sprchovým koutem. Je vhodný především pro 2 osoby, ale i s malými dětmi se tu vyspíte. Vytápěný je kamny na dřevo, která ho dokáží příjemně vyhřát i v zimě, naopak v létě se odvětrává pomocí solárního větráku. Navštívit ho můžete bez obav v kterémkoliv ročním období. 

Co tam můžete dělat

Glampingový stan má vše, co potřebujete k dokonalé relaxaci. Tělo si odpočine ve venkovní sauně či dřevěném sudu, mysl ocení procházky po lese, houbaření, lovení pstruhů v blízkém potoce či vaření na otevřeném ohni. Díky obrovskému oknu můžete pozorovat okolní přírodu přímo z postele. A co navštívit v okolí stanu? Udělejte si výlet na zámek Březnice nebo se vydejte pěšky do centra Rožmitálu pod Třemšínem prohlédnout si centrum města s barokním kostelem.

Co byste měli ještě vědět

  • Před vašim příjezdem majitelé zatopí v sauně, venkovním sudu a případně i přímo ve stanu.
  • Mazlíčky klidně vezměte s sebou.
  • Zaparkovat můžete bezpečně na parkovišti hned u stanu.

Slovo majitele

David Jehlička
26/09/2019
Pokud stejně jako já milujete nevšední zážitky, nenechte si ujít víkend strávený v luxusním glampingovém stanu. Krásně si odpočinete uprostřed přírody, prohřejete si tělo v sauně či venkovních lázních a zrelaxujete mysl daleko od civilizace.
Pokud stejně jako já milujete nevšední zážitky, nenechte si ujít víkend strávený v luxusním glampingovém stanu. Krásně si odpočinete uprostřed přírody, prohřejete si tělo v sauně či venkovních lázních a zrelaxujete mysl daleko od civilizace.

Další nabídky v této lokalitě

Ořechový dvůr

Kouzelné chalupy

Panství Dlouhá Lhota

Boutique hotely

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy

Pivní hotel

Hotely

Tiny Vacation

Kouzelné chalupy