Gino Park Palace

Znáte ta místa, která vás již na první pohled dostanou svou neobyčejnou atmosférou a historií natolik, že se do nich chcete vracet stále dokola? Jedním takovým je i historický hotel sídlící v barokní tvrzi ze sedmnáctého století. Když jsme se k němu poprvé blížili po dokonale upravené příjezdové cestě a najednou viděli majestátní stavbu uprostřed parku, hned jsme věděli, že nás čeká místo, které nás dostane.

Vybavení

Jak to tam chodí

V ceně pobytu máte snídani formou švédských stolů. Dopřát si tak můžete vajíčka na všechny způsoby, párky, palačinky, domácí pečivo a spousta sladkého. Rozhodně si udělejte rezervaci do restaurace na večeři. Tým pod vedením šéfkuchaře Jána Adamíka několikrát ročně upravuje menu dle sezónních surovin. Gino Park Palace je skvělou volbou, pokud hledáte místo, kde uspořádat svatbu. Tým hotelu vám připraví catering dle vašeho přání, poskytne barokní kapli pro svatební obřad a mimo jiné ubytuje všechny vaše hosty.

Kde budete spát

V Gino Park Palace si na své přijde spíše náročnější klientela, která vyhledává perfektní servis spojený s luxusem. Vybírat můžete z jedno nebo dvoulůžkových pokojů deluxe, dvoulůžkových apartmánů s kuchyňskou linkou, rodinného apartmá nebo pokud se chcete nechat hýčkat opravdovým přepychem, tak se ubytujte v prezidentském apartmá. Všechny pokoje mají samozřejmě vlastní koupelnu se sprchou (poslední pokoj má navíc i vanu), veškeré toaletní potřeby, měkké župany a pantofle. 

Co tam můžete dělat

Za nepříznivého počasí se můžete zavřít do wellness a relaxovat tak dlouho, jak jen budete chtít. Vyzkoušejte finskou a parní saunu nebo se objednejte na jednu z nabízených masáží. Chcete si dát i trochu do těla? Zajděte si do hotelového fitka. Po sportovním výkonu si dopřejte piknik v nádherných zahradách kolem hotelu. Ty jsou plné kouzelných uliček, laviček a stromů, které vám poskytnou alespoň trochu stínu. Za návštěvu rozhodně stojí Považský hrad jen pár metrů od hotelu nebo nazujte tenisky a vystoupejte na vrchol Holíš.

Co byste měli ještě vědět

  • Wifi v celém areálu zdarma
  • Parkovat můžete přímo u hotelu
  • Kromě svatby vám zajistí i jakoukoliv oslavu nebo konferenci
  • V barokní kapli mohou hosté navštívit historické výstavy

Další nabídky v této lokalitě

Roubenky na stráni

Kouzelné roubenky

Cattaleya

Boutique hotely

Hotel Freud

Hotely

Grandhotel Tatra

Hotely

Mezi plůtky

Boutique hotely