Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Přijeďte nahlédnout zblízka, jak se žije s uměním v nádherné přírodě. Keramickým ateliérem ve staré venkovské usedlosti z roku 1856 vás provedou majitelé, malířka Eva Ika Anderlová a sochař David Exner. Venkovská usedlost, kterou si zde můžete pronajmout je zároveň galerií děl Evy a Davida. Ponořte se do tohoto uměleckého prostředí, může se stát, že z něho nebudete chtít odjet. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
K dispozici je vám celý prostorný venkovský dům, ubytuje se zde až 6 osob ve dvou ložnicích. Dům je plně vybaven, nechybí zde velká kuchyně, společné venkovní i vnitřní prostory, ale to nejdůležitější, co vás tady bude po celou dobu obklopovat je umění a příroda. Majitelé vám rádi představí svou tvorbu. O zážitky tady není nouze.
Číst více
Na samotě
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
6x 120 m2 6x

Přijeďte nahlédnout zblízka, jak se žije s uměním v nádherné přírodě. Keramickým ateliérem ve staré venkovské usedlosti z roku 1856 vás provedou majitelé, malířka Eva Ika Anderlová a sochař David Exner. Venkovská usedlost, kterou si zde můžete pronajmout je zároveň galerií děl Evy a Davida. Ponořte se do tohoto uměleckého prostředí, může se stát, že z něho nebudete chtít odjet.

Od 4 800 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Bydlete v galerii

Celý dům je protkán uměním, dýchá na vás všude, kam jdete, je to zážitek!

Kralický Sněžník na dosah ruky

Okolí je protkáno turistickými trasami i cyklostezkami. Zvolte trasu na Kralický Sněžník, nebudete litovat.

Místo k odpočinku, sportu a relaxaci

Zahrada je tady ústředním motivem ve které můžete odpočívat, relaxovat a rozjímat. Na své si přijdou ale také cyklisti, turisti a výletníci všeho druhu. Nedaleko na vás čekají také parádní sjezdovky.

Odvezte si vzpomínku

Ať už to bude socha, hrníček, malba, nebo zážitek ze samotného místa, s prázdnou rozhodně neodjedete!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bystřec 258
561 54 Bystřec
Navigovat Web