Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

V klidné obci Malá Morávka uprostřed Jeseníků, přímo u lesa a hlavně v tichu, stojí párek stavení, které nedočkavě čekají, až svým hostům dopřejí perfektní a komfortní odpočinek. Vezměte sebou všechny, které máte rádi. Místa je tu dost a je třeba ho pořádně zaplnit.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dvě samostatné budovy uvítají šestnáct, nebo jste-li ještě větší skupina, dokonce čtyřiadvacet hostů. Prostory jsou sice oddělené, ale přesto propojené vnitřním vyhřívaným bazénem se slanou vodou, který je společný pro všechny ubytované.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Cyklistická trať
Krb

Naše tipy

Nejen pro děti

Fortys nabízí spoustu volnočasových aktivit v podobě šipek, fotbálku nebo nového multifunkčního hřiště, kde si můžete dát turnaj v kopané čí házené.

Aktivity po celý rok

V zimě se ohřejte v sauně, v létě zase vyražte na pěší nebo cyklistické výlety po okolí, za túru rozhodně stojí výšlap na Praděd.

Bazén

Bazén propojuje obě chalupy. Je vyhřívaný se slanou vodou, aby byl co nejšetrnější pro děti. Najdete zde také sympatický bazénový bar.

Relax

Po celodenních aktivitách si pak odpočiňte na terase, opalujte se na lehátkách a večer si ugrilujte něco dobrého nebo rozdělejte oheň a opečte si špekáčky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Malá Morávka 306
793 36 Malá Morávka
Navigovat Web

Ubytování

Pejsky nechte doma, ostatní domácí mazlíčci jsou možní po domluvě Catering pro firemní akce

Zařízení

WiFi Parkování u chalupy