Fortys Morávka

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V klidné obci Malá Morávka uprostřed Jeseníků, přímo u lesa a hlavně ticha, majitelé postavili komplex dvou samostatných budov zařízený tak, aby vám v rámci pobytu nic nechybělo a vy jste tak mohli co nejvíce odpočívat. Vyrazte sem s partou přátel včetně všech ratolestí, na třídní sraz po x letech nebo firemní teambuilding. Místa je tu dost a je třeba ho pořádně zaplnit.


Vybavení

Jak to tam chodí

Jak již bylo řečeno, Fortys nabízí dvě samostatné budovy pro šestnáct nebo jste-li ještě větší skupina, tak pro dvacet čtyři lidí. Prostory jsou sice oddělené, ale přesto propojené vnitřním vyhřívaným bazénem se slanou vodou, který je společný pro všechny ubytované hosty. V přízemí každé chalupy je velký otevřený prostor s plně vybavenou kuchyní včetně několika ledniček, 2 sporáků s troubou, kávovaru nebo výčepu, jídelním prostorem, kam se pohodlně vejdete celá parta a obýváku s krbovými kamny a vinotékou.

Kde budete spát

V prvním a druhém patře chalup jsou pro vás připravené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo čtyřlůžkové apartmány. Nemusíte se bát, že byste se ráno všichni tlačili v jedné koupelně, každý pokoj má svou vlastní, vybavenou sprchovým koutem, toaletními potřebami a záchodem, včetně podlahového vytápění. To zajistí veškeré soukromí každé dvojice nebo rodiny, která vyrazila se svými přáteli na dovolenou. Mimoto má každá ložnice svůj vlastní balkon.

Co tam můžete dělat

Fortys nabízí spoustu volnočasových aktivit v podobě bazénu, šipek, fotbálku nebo nového multifunkčního hřiště, kde si můžete dát turnaj v kopané nebo házené. V zimě se ohřejte v sauně, v létě zase vyražte na pěší nebo cyklistické výlety po okolí, za túru rozhodně stojí výšlap na Praděd. Po celodenním chození si pak odpočiňte na terase, opalujte se na lehátkách a večer si ogrilujte něco dobrého na terase nebo rozdělejte oheň a opečte si špekáčky. 


Co byste měli ještě vědět

Spoustu parkovacích míst máte přímo u chalupy

Pejsky nechte doma, ostatní domácí mazlíčci jsou možní po domluvě

Jedete na Morávku na firemní akci? Zkuste se zeptat na catering, rádi vám vše obstarají

Wifi připojení tady taky nechybí

Další nabídky v této lokalitě

Vila Rasola

Kouzelné chalupy

Na Palubě

Malé penziony

Roubenky pod oborou

Kouzelné roubenky

Villa Regenhart

Boutique hotely

Lichtensteinská stodola

Kouzelné chalupy