Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Zažijte kontrast mezi moderním městem a vysokohorskými výškami. Užijte si dovolenou v rekreačním středisku v prostředí nedotčené přírody. Na místě, odkud nemusíte ani vytáhnout paty, protože tu je vše, co byste mohli potřebovat.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Ferienparadies Natterer See je velké rekreační středisko, jehož značnou část tvoří prostor, kde můžete zaparkovat svůj karavan. Pokud jste sem přijeli za tímto účelem, při check-inu dostanete určené místo a můžete začít kempovat.
Číst více
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří
Baby friendly

Naše tipy

Pro děti i dospělé

Ať už sem přijedete v létě nebo v zimě, Ferienparadies má mnoho co nabídnout. Letní kino za hezkého počasí, venkovní posilovnu, knihovnu, organizované aktivity, dětské herny, trampolíny, volejbalové hřiště a mnoho dalšího.

Vše na jednom místě

V tomto kempu vám nebude nic scházet. Najdete zde vše, co potřebujete, obchody s potravinami, bistro nebo třeba restauraci.

Mega Aquapark

Nově zde otevřeli Aqaupark, kde se vaše ratolesti do sytosti vyblbnou. Ale to není vše. Ferienparadies nabízí nesčetné množství vodních aktivit.

Kam na výlet

Pokud vyjedete ven z areálu, vydejte se do Innsbrucku a najděte si čas na návštěvu křišťálového světa Swarovski. Pokud toužíte po pořádné porci odpočinku, jen hodinka autem vás dělí od Aqua Dome - unikátní wellness s jedinečnou architekturou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Natterer See 1
A-6161 Natters/Tirol
Navigovat Web

Ubytování

Snídaně je v ceně Parkování v kempu Pejska nechte doma

Zařízení

Wi-Fi Půjčovna aut Silniční i horská kola k zapůjčení Autobus, který vás v zimě odveze k nejbližším sjezdovkám.