Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4336.56 Kč
za noc
Štýrsku se přezdívá zelené srdce Rakouska. A právě tady, v turisticky známém regionu Schladming-Daschtein, najdete i malebnou vesničku Haus im Ennstal, kde v chaloupce Gerhart budete obklopeni nádhernou přírodou. Toto místo vás donutí hodit všechny starosti za hlavu a nechat se unést nekonečným dobrodružstvím, které okolní hory, lesy a jezera nabízí.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Ferienhäuser Gerhart se nacházejí na okraji lesa. Ale nebojte, od civilizace odříznutí nebudete. Stačí popojít pár metrů a budete v centru dění vesničky Haus. Rodina Gerhart dala do chaloupek kus sebe samých a potrpí si na detailech, které dávají každé chaloupce osobitý šarm. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň, kde si můžete připravit něco dobrého k snědku nebo připravit ranní kávu. Zde se budete cítit jako doma. Tu pravou domácí atmosféru si můžete zpříjemnit posezením u kamen, která v zimě po celodenní lyžovačce zahřejí, saunou s výhledem na horská panoramata nebo posezením u venkovního grilu v letních měsících. Ať už jste nadšení outdooroví sportovci nebo si jen chcete užít čas s rodinou, chaloupky vám dovolí vypnout a užít si tamní přírodu.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Na polosamotě
Přímo na sjezdovce
Krb

Naše tipy

S elektrokolem po okolí

Máte rádi projížďky na kole, ale odrazují vás sáhodlouhé kopce? Půjčte si elektrokolo a prozkoumejte okolí. Nakonec zjistíte, že i kopce můžete mít rádi. .

Lanovkou až na vrcholky hor

Vyjeďte lanovnou Tauern-Seilbahn do 1.870 metrů nad mořem, odkud máte ideální výchozí bod pro horské túry.

Paragliding

Milujete adrenalin? Určitě vyzkoušejte paragliding a obdivujte krásy regionu Schladming-Dachstein z ptačí perspektivy.

Pro děti

Vezměte své ratolesti do dětské zoo, kde se můžou pomazlit s mini prasátky, králíky, ovečkami nebo poníky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Junghannsstrasse 157
A-8967 Haus
Navigovat Web