Farma Kalhov

Původně to začalo tradičním chovem drůbeže, postupem času se majitelům začala farma rozrůstat pod rukama, až se z toho stalo rodinné podnikání ve velkém. Na Farmě Kalhov jsou toho ražení: Najezte se u nás do syta a přespěte ve stylovém prostředí naší farmy. Ostatně po té náloži jídla co tu dostanete, vám pokoj hned za rohem přijde vhod.

Jak to tam chodí

Rodinná atmosféra je v Kalhově cítit na každém kroku. Místo je vhodné jak pro uspořádání firemních akcí, kdy vám je personál schopen připravit akci včetně místnosti s projektorem, veškerým technickým vybavením, až po coffee breaky a následnou večeři v prostorné restauraci s dominantními kachlovými kamny. Plánujete svatbu? Svatebčanů se sem vejde kolem stovky buď při zahradní party nebo ve vnitřních prostorech farmy. Budete-li chtít, zařídí vám svatbu od a do zet včetně veškeré koordinace samotného dne, fotografa, vizážistky apod. Na vás už jen bude, abyste si svůj velký den náležitě užili. 

Kde budete spát

Většina pokojů je řešena pro dvě nebo tři osoby, najdete tu ale jeden velký loftový pokoj až pro šest lidí. Celková kapacita farmy je 38 osob, takže i při menší svatbě tu ubytujete všechny svatebčany. Veškeré prostory jsou zařízené velmi střídmě a jednoduše za použití kvalitního dřevěného nábytku a světlých tónů. Každý pokoj disponuje soukromou koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a samozřejmě i veškerými toaletními potřebami. 

Co tam můžete dělat

Na Farmu Kalhov se jezdí především za gurmánským zážitkem. Tady se husí hody nepodávají jen na podzim na sv. Martina, ale v podstatě každý den. Degustační menu se skládá z pěti chodů, ve kterém samozřejmě nechybí husí paštika, pomalu tažený vývar, poctivá husa se dvěma druhy zelí a bramborovými lokšemi a dezertem v podobě koláče ze sezónních surovin. 

Co byste měli ještě vědět

Veškeré suroviny používané pro přípravu jídel jsou domácí nebo od lokálních farmářů

V ceně pokoje je i bohatá snídaně

K wifi se připojíte v celém objektu

Pro parkování tu je dostatek místa

Pokud se tu nebudete chtít ubytovat, zajeďte si sem alespoň na husí hody

Slovo majitele

Tým Farmy Kalhov
12/11/2019
Srdečně vás zveme na Farmu Kalhov, kde vám rádi připravíme nezapomenutelnou firemní či soukromou akci dle vašich přání a představ. Těšit se můžete na přátelskou atmosféru, pohodlné a příjemné ubytování a občerstvení z domácích surovin z farmy.
Srdečně vás zveme na Farmu Kalhov, kde vám rádi připravíme nezapomenutelnou firemní či soukromou akci dle vašich přání a představ. Těšit se můžete na přátelskou atmosféru, pohodlné a příjemné ubytování a občerstvení z domácích surovin z farmy.

Další nabídky v této lokalitě

Apartmány Kocourek

Malé penziony

Treehouse Stvořidla

Glamour camping

Chateau Hostačov

Boutique hotely

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy

Chateau Herálec

Upper Class