Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 600 Kč
za noc
Jen pár kilometrů od Prahy najdete vkusně zařízený hotel, který nadchne milovníky romantického stylu. Majitelé si vyhráli s každým detailem a vytvořili tak ideální místo pro všechny, kteří si chtějí užít klidný a pohodový romantický víkend
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nejvíce vás zaujme, že je každý pokoj jiný. Všechny jsou zařízené ve stylu provence s vintage doplňky v kombinaci s moderním designem. Až si zvolíte ten pravý pokoj pro vás, pochutnáte si v místní restauraci s terasou, která se umístila v Maurerově výběru restaurací v roce 2014. Podávají se zde jídla mezinárodní kuchyně i typické české pokrmy a k tomu výborná česká vína.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Naše tipy

Kousek od Prahy

Okoř je na dohled, z Prahy je to kousek a celá plejáda skvělých výletů co by kamenem dohodil. Za zmínku stojí i místní cyklostezky.

Genius Loci

Domácká atmosféra, pohádkově krásná zahrada a milí majitelé - pokud je tohle to, co hledáte, pak je hotel pro vás jako stvořený.

Svatby jako z pohádky

Dnes již legendární místo na pořádání svateb v blízkosti hlavního města. Svůj velký den můžete uspořádat uvnitř i na zahradě, odkud je výhled právě na Okoř. Sál se nachází v blízkosti zahrady s jedinečným systémem teras, z nichž některé jsou kryté. Zahrada je v létě, kdy všechno kvete, kouzelná a novomanželé se zde cítí jako v ráji. Svatební menu vám připraví na přání.

Konference a akce

Jestliže potřebujete neotřelé místo pro váš firemní meeting, budou tu na vás připraveni.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Okoř 23
252 64 Praha - Západ
Navigovat Web