Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1600.00 Kč
za noc
Jen pár kilometrů od Prahy najdete vkusně zařízený hotel, který nadchne milovníky romantického stylu. Majitelé si vyhráli s každým detailem a vytvořili tak ideální místo pro všechny, kteří si chtějí užít klidný a pohodový romantický víkend
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nejvíce vás zaujme, že je každý pokoj jiný. Všechny jsou zařízené ve stylu provence s vintage doplňky v kombinaci s moderním designem. Až si zvolíte ten pravý pokoj pro vás, pochutnáte si v místní restauraci s terasou, která se umístila v Maurerově výběru restaurací v roce 2014. Podávají se zde jídla mezinárodní kuchyně i typické české pokrmy a k tomu výborná česká vína.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Naše tipy

Kousek od Prahy

Okoř je na dohled, z Prahy je to kousek a celá plejáda skvělých výletů co by kamenem dohodil. Za zmínku stojí i místní cyklostezky.

Genius Loci

Domácká atmosféra, pohádkově krásná zahrada a milí majitelé - pokud je tohle to, co hledáte, pak je hotel pro vás jako stvořený.

Svatby jako z pohádky

Dnes již legendární místo na pořádání svateb v blízkosti hlavního města. Svůj velký den můžete uspořádat uvnitř i na zahradě, odkud je výhled právě na Okoř. Sál se nachází v blízkosti zahrady s jedinečným systémem teras, z nichž některé jsou kryté. Zahrada je v létě, kdy všechno kvete, kouzelná a novomanželé se zde cítí jako v ráji. Svatební menu vám připraví na přání.

Konference a akce

Jestliže potřebujete neotřelé místo pro váš firemní meeting, budou tu na vás připraveni.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Okoř 23
252 64 Praha - Západ
Navigovat Web