Dvůr Perlová voda

  4 (12 hodnoceni)

  Zrekonstruovaný statek ležící necelou hodinu cesty od Prahy Vám vyrazí dech. Především svou velikostí, možnostmi, které hostům nabízí, a výbornou kuchyní, která ctí sezónnost, kvalitní suroviny a moderní zpracování.

  Vybavení

  Kde budete spát

  Dvůr Perlová voda Vám může nabídnout kapacitu až 90 lůžek. Ale za spánkem se sem nejezdí. Díky své rozlehlosti je často využívaný pro svatby a firemní akce. Jsou tu pro Vás schopni zařídit téměř cokoli, od sportovních turnajů, svateb na míru až po zážitkové degustace. Právě kuchyně je ve Dvoře Perlová voda vyhlášená. Na konci roku 2016 si ji vzal na starost hlavní šéfkuchař unikátního projektu Forbidden Taste, Petr Heneš, který z místní restaurace vytvořil skvost, za kterým se sjíždí lidé nejen z blízkého okolí. V restauraci o rozměrech fotbalového hřiště Vás při příchodu přivítá otevřená kuchyně. Můžete se tak dívat kuchařům přímo pod ruce a být si jisti, že používají jen ty nejkvalitnější suroviny. Neoslní Vás tu fine dining, to by se na statek ani nehodilo, zato si pochutnáte na poctivých, ale moderně pojatých jídlech.

  Co tam budete dělat

  Pokud pojedete do Dvora Perlová voda na svatbu či firemní akci, tým penzionu pro Vás připraví skvělý program. V létě se můžete koupat v přírodním biotopu s písečnou pláží i v moderním venkovním bazénu. Pro Vás a Vaše kamarády či kolegy je připraveno multifunkční hřiště, kde se můžete vyblbnout u fotbalu, volejbalu i dalších sportů. Po náročném dni si odpočinete ve wellness, dojdete si na masáž, nebo si prohlédnete jednu z mnoha výstav, které se tu pravidelně konají.

  Co byste měli ještě vědět:

  • Na pokojích najdete velmi kvalitní matrace
  • Snídaně je v ceně
  • Wifi je samozřejmost
  • Vaří si tu vlastní pivo značky Lanýž
  • Během léta je otevřeno eco bistro postavené z lodních kontejnerů

  Další nabídky v této lokalitě

   Restaurace V Polích

   Restaurace

    Design Hotel Neruda

    Hotely

     Aria Hotel Prague

     Upper Class

      Yard resort

      Penziony

       V polích

       Penziony