Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1200.00 Kč
za noc
Zrekonstruovaný statek ležící necelou hodinu cesty od Prahy vám vyrazí dech. Především svou velikostí, možnostmi, které hostům nabízí, a výbornou kuchyní, která ctí sezónnost, kvalitní suroviny a moderní zpracování.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Díky své rozlehlosti je tento legendární statek využívaný především pro svatby a firemní akce, ale postará se i o rodiny s dětmi nebo sportovní týmy. Jsou tu pro vás schopni zařídit téměř cokoli od netradičních teambuildingů, přes workshopy, výstavy, relaxační pobyty až po zážitkové degustace. A právě kuchyně je ve Dvoře Perlová voda vyhlášená.
Číst více
Vítěz v kategorii Restaurace
S domácím mazlíčkem
Parkování
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří

Naše tipy

Nerušit!

Wellness se nachází v budově bývalé konírny a čeká tu na vás stylový útulný prostor s klenutými stropy a příjemné soukromí. K dispozici je pro vás vířivka pro čtyři osoby na vyvýšeném dřevěném pódiu, infrasauna pro jednu osobu a finská sauna opět pro čtyři. V prostoru wellness zóny si můžete doobjednat solné a bylinné koupele ve dvou samostatně stojících vanách obložených dřevem.

Svatba na statku

Řekněte si své ANO v okouzlujícím prostředí Perlové vody. Je to totiž areál pro svatby jako stvořený. Nachází se v malé vsi přímo u přírodní rezervace a čeká vás tu jedinečný prostor, kde můžete prožít jeden z vašich nejkrásnějších dnů v životě.

Přidat, prosím!

V restauraci vás při příchodu přivítá otevřená kuchyň a vy se tak můžete dívat kuchařům přímo pod ruce a být si jisti, že používají jen ty nejkvalitnější suroviny. Neoslní vás tu fine dining, to by se na statek ani nehodilo, zato si tu pochutnáte na poctivých a moderně pojatých jídlech.

Bez pivovaru ani ránu

Minipivovar je přímo součástí restaurace a tak můžete při návštěvě Perlové vody zastihnout sládky při práci. Pivo Lanýž vaří dle tradičních postupů a receptur, z kvalitních českých sladů, odrůd žateckého chmele, pivovarských kvasnic a místní studniční vody, která se významně podílí na charakteru piva.

Kam na výlet?

Areál se nachází přímo na cyklostezce, která vás na kole dovede na mnoho krásných míst. Půjčí vám tu koloběžky k prozkoumání sousedící přírodní rezervace nebo na výlety po okolí. Navštívit můžete nedaleký vodní hrad v Budyni nad Ohří, zámek Libochovice, zříceninu hradu Hazmburk, památník v Terezíně, královská města Litoměřice a Slaný anebo se můžete lesem projít k řece Ohři a poznávat krásy okolní krajiny. Ve vzdálenosti 20 minut autem se nacházejí dvě golfová hřiště - Beřovice a Kotlina Terezín.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kostelec nad Ohří 13
413 01 Budyně nad Ohří
Navigovat Web