Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Také se vám stává, že přijedete na místo a radostí byste nejraději skákali dva metry vysoko? Přesně takový pocit jsme měli, když jsme poprvé přijeli sem. Každé místo, které někdo zachrání a citlivě zrekonstruuje, nás dojímá a Dvůr Haniš jde příkladem. Manželé Olga a Pavel Hanišovi strávili rekonstrukcí čtyři roky a je to tu znát na každém kroku. Vydejte se Dvůr Haniš zažít a staňte se součástí jeho nové kapitoly.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Už ve chvíli, kdy odbočíte z hlavní silnice a budete projíždět mezi poli za Velkými Petrovicemi, na vás dýchne poklidná venkovská atmosféra. Tu si pak budete moci plnými doušky užít v celém penzionu. Ať už se rozhodnete relaxovat u kamen ve světnici nebo na krásné zahradě, případně se schovat s knížkou do čtenářského koutku nad schody, místní milý personál to nechá jen a jen na vás.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Bez signálu
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Adult only

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 736 Kč
za noc

Naše tipy

Osobní přístup

Majitele těší dopřávat hostům možnost prožít plnohodnotný čas v nádherné krajině nedaleko Adršpašsko-teplických skal a zároveň se starat o jejich příjemné zázemí s autentickou venkovskou atmosférou.

Vyražte na piknik

Třešničkou na dortu jsou piknikové koše, které se můžete naplnit dobrotami a vyrazit s nimi někam do okolí. Třeba mezi pole a louky cestou do Velkých Petrovic.

Domácí dobroty

Domácí koláče, dorty, skvělá káva a vínečko. Za tím se sem sjíždí lidé z celého okolí, a tak neváhejte a dejte si i vy něco na zub.

Dřevo & tradice

Všude se tu setkáte s jedinečnou vůní dřeva a místo televize se můžete na stěnách kochat krásnými obrazy strýce pana Haniše.

Krásné Broumovsko

Pokud byste chtěli vyrazit někam do okolí, je vám k dispozici úchvatná krajina Broumovska se spoustou turistických cílů.

Společenská herna

Při deštivých dnech využijte místnost vybavenou kulečníkovým pool stolem, TV (jedinou, co tu najdete), samoobslužnou vinotékou, minibarem a drobným občerstvením.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Maršov nad Metují 26
54931 Velké Petrovice
Navigovat Web

Ubytování

Mazlíčky nechte doma Není vhodné pro děti do 12 let Zdarma vám zapůjčí pojízdný gril

Zařízení

Wifi Parkování Přístupná kolárna