Dvůr Haniš

Také se vám stává, že přijedete na místo a radostí byste nejraději skákali dva metry vysoko? Přesně takový pocit jsme měli, když jsme poprvé přijeli sem. Každé místo, které někdo zachrání a citlivě zrekonstruuje, nás dojímá a Dvůr Haniš jde příkladem. Manželé Olga a Pavel Hanišovi strávili rekonstrukcí čtyři roky a je to tu znát na každém kroku. Těší je dopřávat hostům možnost prožít plnohodnotný čas v nádherné krajině nedaleko Adršpašsko-teplických skal a zároveň se starat o jejich příjemné zázemí s autentickou venkovskou atmosférou. Vydejte se Dvůr Haniš zažít a staňte se součástí jeho nové kapitoly.

Cena od2400 Kč Pokoj /noc

REZERVOVAT na Booking.com
Kapacita 10 pokojů

Vybavení

Jak to tam chodí

Už ve chvíli, kdy odbočíte z hlavní silnice a budete projíždět mezi poli za Velkými Petrovicemi, na vás dýchne poklidná venkovská atmosféra. Tu si pak budete moci plnými doušky užít v celém penzionu. Ať už se rozhodnete relaxovat u kamen ve světnici nebo na krásné zahradě, případně se schovat s knížkou do čtenářského koutku nad schody, místní milý personál to nechá jen a jen na vás.

Kde budete spát

Ať už si vyberete kterýkoli z 10 pokojů, spát se vám tu bude jako v bavlnce. Na výběr máte z klasických dvoulůžkových až po rodinná studia s kuchyňkou. Každý z pokojů má k dispozici chladničku, rychlovarnou konvici a čaj s kávou. Všude se také setkáte s jedinečnou vůní dřeva a místo televize se můžete na stěnách kochat krásnými obrazy strýce pana Haniše. Samozřejmostí jsou prostorné koupelny se sprchovým koutem. A třešničkou na dortu jsou piknikové koše, které se můžete naplnit dobrotami a vyrazit s nimi někam do okolí.

Co tam můžete dělat

Klidně tu nemusíte dělat nic. Jen dobíjet baterky. Ale pokud byste přeci jen chtěli nějaké tipy, tak třeba posezení ve světnici s krásnými kachlovými kamny nezní vůbec špatně. Tady se také každý den mezi 15:00 a 18:00 podává hostům odpolední občerstvení. Případně můžete využít prostory společenské herny, která je vybavena kulečníkovým pool stolem, TV (jedinou, co tu najdete), samoobslužnou vinotékou, minibarem a pivní pípou s chlazením (pivo si můžete přivézt vlastní, nebo si sud koupíte tady). A pokud byste chtěli vyrazit někam do okolí, je vám k dispozici úchvatná krajina Broumovska se spoustou turistických cílů.

Co byste měli ještě vědět

  • Zdarma vám tu zapůjčí pojízdný gril.
  • Pro ubytované je přístupná kolárna.
  • Dvůr Haniš není vhodný pro děti do 12 let.
  • Domácí mazlíčky nechte tentokrát doma.

Další nabídky v této lokalitě

Kozí chlívek

Penziony

Chalupa na horách

Kouzelné roubenky

Dům hostů, Klášter Broumov

Penziony

Hotelový komplex PECR

Hotely

Růžová chalupa

Kouzelné chalupy