Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 800 Kč
za noc
Také se vám stává, že přijedete na místo a radostí byste nejraději skákali dva metry vysoko? Přesně takový pocit jsme měli, když jsme poprvé přijeli sem. Každé místo, které někdo zachrání a citlivě zrekonstruuje, nás dojímá a Dvůr Haniš jde příkladem. Manželé Olga a Pavel Hanišovi strávili rekonstrukcí čtyři roky a je to tu znát na každém kroku. Vydejte se Dvůr Haniš zažít a staňte se součástí jeho nové kapitoly.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Už ve chvíli, kdy odbočíte z hlavní silnice a budete projíždět mezi poli za Velkými Petrovicemi, na vás dýchne poklidná venkovská atmosféra. Tu si pak budete moci plnými doušky užít v celém penzionu. Ať už se rozhodnete relaxovat u kamen ve světnici nebo na krásné zahradě, případně se schovat s knížkou do čtenářského koutku nad schody, místní milý personál to nechá jen a jen na vás.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony 2021
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Adult only

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 800 Kč
za noc

Naše tipy

Osobní přístup

Majitele těší dopřávat hostům možnost prožít plnohodnotný čas v nádherné krajině nedaleko Adršpašsko-teplických skal a zároveň se starat o jejich příjemné zázemí s autentickou venkovskou atmosférou.

Je libo večeři?

V místní kouzelné světnici si můžete vychutnat české tradiční večeře, které vám připraví na objednávku. Na přání vám také nabídnou i bezlepkovou nebo vegetariánskou variantu.

Domácí dobroty

Domácí koláče, dorty, skvělá káva a vínečko. Za tím se sem sjíždí lidé z celého okolí, a tak neváhejte a dejte si i vy něco na zub.

Saunování zdar

Saunový domek v okrasné relaxační zahradě v sobě ukrývá privátní saunu a odpočinkovou místnost. Romantické osvětlení, relaxační hudba a osvěžení vědrem pod skalou vás přivede k souladu mysli, duše i těla.

Krásné Broumovsko

Pokud byste chtěli vyrazit někam do okolí, je vám k dispozici úchvatná krajina Broumovska se spoustou turistických cílů.

Společenská herna

Při deštivých dnech využijte místnost vybavenou kulečníkovým pool stolem, TV (jedinou, co tu najdete), samoobslužnou vinotékou, minibarem a drobným občerstvením.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Maršov nad Metují 26
54931 Velké Petrovice
Navigovat Web