Dům u tří havranů

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Dospěláci nastražte uši! Máme pro vás exkluzivní apartmán přímo v centru Prahy. Ubytování je adult only, tak se předem omlouváme všem dětem. Odvezte je k babičkám na prázdniny a užijte si protentokrát stověžatou Prahu v celé její kráse sami.

Jak to tam chodí

Dům u tří havranů je výbornou ukázkou toho, jak lze jednoduše propojit moderna s historií. V designu se mísí jednoduché, čisté linie s masivním dřevěným nábytkem. Pro to nejkrásnější však musíte zvednout oči vzhůru ke stropu. Ten je totiž ručně malovaný a s veškerou lehkostí dodává celému prostoru šmrnc.

Kde budete spát

Do apartmánu vyrazte klidně jen ve dvou nebo s celou partou. Vejde se vás sem totiž až osm. Ve třech samostatných ložnicích se na manželských postelí vyspí šest lidí, další dva případně na rozkládací pohovce v obýváku. K dispozici vám budou hned tři koupelny, takže budete mít dost prostoru všichni. Součástí je i vybavená kuchyň, v které můžete od rána do večera vyvářet.

Co tam můžete dělat

Výchozí pozice apartmánu nemůže být lepší. Takřka pár kroků a jste u Karlova mostu. Vlastně na něj můžete koukat přímo z oken. Projděte se po Kampě a vyrazte směrem k Pražskému hradu. Nebo přejděte na druhý břeh a objevujte malé uličky kolem Staroměstského náměstí. Zapadněte do jedné ze spousty kaváren nebo vyrazte na nákupy. Praha toho má hodně co nabídnout.

Co byste měli ještě vědět

Domácí zvířata tu nejsou povolena

Wifi tu chytnete ve všech místnostech

Raději nejezděte do Prahy autem, přeci jen to je s parkováním složitější

Další nabídky v této lokalitě

Augustine, a Luxury Collection Hotel

Upper Class

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány

The Emerald

Boutique hotely

Aria Hotel Prague

Upper Class