Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3980.00 Kč
za noc
Šarmantní místo uprostřed rakouských Alp, kde se spojuje ležérní luxus se salcburskou pohostinností. V 1 700 m n. m. najdete vše, co si budete od pobytu v horách slibovat. Hotel prošel nedávno celkovou rekonstrukcí a čerstvý alpský životní styl se tu odráží v každém detailu. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Ubytují vás tu v jednom z okouzlujících pokojů a postarají se o vás s takovou péčí, že byste nejradši zůstali na věky věků. Nejenom, že vám zde půjčí lyže a vy se rovnou z hotelu vydáte do impozantního světa horského střediska Obertauern, ale po celém dni na svahu si odpočinete v jedinečném wellness, které svou rozlohou 1 400 m² předčí většiny ostatních.
Číst více

Naše tipy

Zimní ráj

Dopřejte si dovolenou v Obertauernu. Tato alpská oblast Rakouska patří k těm nejvíce zasněženým. V nadmořské výšce od 1 630 m až 2 313 m je garantovaný sníh od listopadu do května. Das Kohlmayr se nachází přímo v lyžařském areálu. Nemusíte zde jen lyžovat, středisko nabízí spoustu dalších aktivit.

Pro děti

V hotelu Kohlmayr nezapomněli ani na ty nejmenší. Vytvořili pro ně speciální herní místnost, kde mají povolený vstup pouze děti. Najdou zde vše co potřebují - hromadu hraček, omalovánky nebo hry. Tady se vaše ratolesti rozhodně nudit nebudou.

Wellness v nebesích

Určitě vyzkoušejte wellness oázu v hotelu. Už jste zažili masáž v nadmořské výšce 1750 m? Je to jedinečný zážitek. Můžete se také ohřát v sauně, kde budete obdivovat okolní panoramata nebo si zaplavat ve venkovním nekonečném bazénu.

Gurmánské potěšení

Pokrmy, o kterých se vám bude ještě dlouho zdát, vám zde vykouzlí šéfkuchař Arnold Huber s jeho týmem. Jídla jsou připravena s vysoce kvalitních surovin a vy si tak můžete vychutnat gurmánský zážitek s výhledem.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ringstraße 5
5562 Obertaurn
Navigovat Web