Dancing House – Tančící dům hotel

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Tančící dům, přezdívaný též Ginger and Fred podle slavného tanečního páru Freda Astaira a Ginger Rogersové, je v Praze pojmem, za jeho vznik může bývalý prezident Václav Havel, který léta žil v sousedství, a architekti světového formátu Frank Gehry a Vlado Milunić. Budova pak získala nejvyšší ocenění v kategorii designu v anketě amerického časopisu Time.

Dnes je v části budovy hotel, z jehož pokojů je nepřekonatelný výhled na řeku a Pražský hrad. Na vrcholu domu najdete vyhlídkovou terasu, kde můžete obdivovat Prahu a prohlížet si její panorama kruhovým výhledem o 360 stupních. Potěší vás milý personál, který vám vyjde vstříc ve všech požadavcích.



Číst více

Kde budete spát

Hotel nabízí 21 luxusních pokojů – třídy superior a deluxe. Luxusnější ubytovaní nabízí suity, které jsou umístěny ve skleněné a kamenné věži budovy. Na hosty čeká postel velikosti king size, která láká pohodlnou matrací, pokoje jsou vybaveny kávovary Nespresso, klimatizací a v koupelně je vyhřívaná podlaha.

Co tam můžete dělat

V hotelu je skvělá restaurace Ginger & Fred, kde vaří šéfkuchař Rudolf Doležal. Jeho jídla vychází z francouzské kuchyně, ke které má nejblíž, menu je ale mezinárodní. Zdi zdobí moderní umění a ze stropu oslňuje nádherný křišťálový lustr. Restaurace je v 7. patře, takže i z ní je výborný pohled na Prahu a Hradčany.

Přímo pod hotelem je náplavka, která se stala Mekkou hipsterů a vůbec mladých Pražanů, kteří sem za teplých letních večerů míří za pivem, živou hudbou a atmosférou přímořských letovisek. Chcete-li poznat, jak žijí mladí Pražané, tady máte jedinečnou možnost.

A pokud se vám nechce vymýšlet program, svěřte se do rukou profesionálů. V hotelu vám jej zařídí na míru.

Co byste měli ještě vědět

Při příjezdu čeká na hosty welcome občerstvení.

Wifina je samozřejmostí.

Na všech pokojích najdete minibar.

Snídaně je formou bufetu, ale je možné ji objednat i na pokoj.

Domácí zvířata povolena.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Hotely 2019 Vítěz v kategorii Hotely 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Miss Sophie´s New Town

Hotely

Lucy & Martin Apartments Prague

Apartmány

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

Old royal post

Boutique hotely

The Emerald

Boutique hotely