Cosmopolitan Hotel Prague

  5 (1 hodnoceni)

  Zažijte českou modernu snoubící se s půvabem staré Prahy luxusním boutique hotelu COSMOPOLITAN otevřeného v roce 2016. Hotel se nachází v samém centru Prahy v těsné blízkosti hlavních nákupních tříd, obchodního centra Palladium i mnoha historických památek.


  Historická budova hotelu COSMOPOLITAN z roku 1889 byla kompletně zrekonstruována s citem pro zachování původních architektonických prvků. Moderní český design je tak v dokonalém souladu s historickými prvky.

  Dům, ve kterém nyní sídlí hotel COSMOPOLITAN, byl původně postaven pro Měšťanské bratrstvo pražských výčepníků jako spolkový dům. První zmínky o budově jsou však historicky doloženy v kronikách dokonce už ve 14. století. Dům je významný zejména vzácnou neorenesanční fasádou se sochami.

  Při rekonstrukci byl kladen velký důraz nejen na zachování a obnovení všech cenných historických prvků tohoto významného pražského paláce, ale také na propojení starého a nového, historie a současnosti. 

  V hotelu si může každý host vybrat podle svého ze 106 velkoryse pojatých pokojů a suitů, které jsou zařízeny v elegantních krémových tónech a moderním designu. Jedinečnou atmosféru pohodlí dokreslují i velmi luxusní koupelny s vyhřívanými podlahami a zrcadly, doplněné župany a pantoflemi.

  Na každém pokoji naleznete minibar, rychlovarné konvice a kávovary, kde si hosté mohou kdykoli připravit bezplatně kávu a čaj. Pro chvíle odpočinku či zábavy si můžete pustit interaktivní TV. Každý pokoj i celý hotel je chráněn nejmodernější bezpečnostní technikou. Pro váš odpočinek jsou připraveny posilovna a sauna, které jsou bezplatně otevřeny po celý den. Vysokorychlostní internetové připojení je zdarma v celé budově hotelu. Hotel je kompletně nekuřácký.

  Všichni milovníci skvělého jídla jistě ocení nejnovější restauraci Next Door pod taktovkou hvězdy české kulinářské scény Zdeňka Pohlreicha s příjemným interiérem, navrženým slavným italským architektem Lucianem Belcapem.

  Next Door představuje zcela nový gastronomický koncept, spojující restauraci a bistro.  Díky tomu je tím pravým místem jak pro rychlý pracovní oběd, tak romantickou večeři ve dvou.

  Přijďte ochutnat speciality české kuchyně, které naši kuchaři připravují přímo před vaším zrakem v otevřené kuchyni. Všechny pokrmy jsou výhradně z čerstvých surovin. Jedinečný gastronomický zážitek pak doplňuje vinný lístek, ze kterého si jistě vybere každý znalec kvalitního vína. 

  Ušetřete 10 % z ceny ubytování při rezervaci na Hotel Cosmopolitan při použití promo kódu WELCOME.

  Číst více

  Vybavení

  Cosmopolitan Hotel Prague
  Zlatnická 3
  110 00, Praha 1
  Česká republika

  Další nabídky v této lokalitě

   Dancing House Hotel

   Hotely

    ONE ROOM HOTEL

    Upper Class

     House of Music

     Apartmány

      Smetana Hotel

      Hotely

       Art Deco Imperial Hotel

       Upper Class