Cosmopolitan Hotel Prague

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Hledáte hotel v samém srdci Prahy, potrpíte si na luxus a nápaditý design? Právě jste našli to pravé místo. Hotel Cosmopolitan najdete jen pár kroků od Náměstí republiky. Dům, ve kterém se hotel nachází, byl postaven už v roce 1889 a teprve pár let slouží jako hotel známý svou nadstandardní gastronomií. Hotelovou restauraci navrhoval slavný italský architekt Luciano Belcapo a musíme uznat, že zvláště večer, když je celá restaurace osvětlena, má toto místo své kouzlo.

Vybavení

Jak to tam chodí

Kdo by neznal nejvýraznějšího kuchaře české gastronomie, Zdeňka Pohlereicha? Někdo takový se dnes už asi nenajde. A přesně Zdeněk šéfuje nově otevřené restauraci Next Door v hotelu Cosmopolitan. Pochutnáte si především na českých specialitách, jejich přípravu můžete sledovat v otevření kuchyni. Náš tip: doporučujeme rezervovat místa hodně dopředu, bývá stále plno.

Kde budete spát

Ať už si vyberete pokoj typu deluxe, exekutivní pokoj pro náročnější hosty, nebo jeden z nabízených apartmánů, v žádném případě nesáhnete vedle. Všude najdete velké a pohodlné postele, koupelnu s vanou, luxusní kosmetikou a podlahovým vytápěním, župan a pantofle. To vše v kombinaci kvalitních materiálů, barevných kontrastů a doplňků od značky Swarovski.

Co tam můžete dělat

Jestli jsme na nějakém kouzelném místě upozorňovali na jejich výborné snídaně, hotel Cosmopolitan v tomto žebříčku nesmí chybět. Snídaně je formou švédských stolů a co máte na výběr? Snad vše, na co si vzpomenete. Od čerstvého pečiva, domácích marmelád, sýrů a uzenin, až po omelety, lívance, slaninu nebo například pohankovou kaši. 

Dopřáli jste si velkou snídani a teď máte výčitky? Zajděte si v hotelu do fitka a vypoťte to. Potom se ohřejte v sauně a na závěr si nechte na vašem pokoji rozmasírovat ztuhlé svaly po cvičení.

Co byste měli ještě vědět:

  • V rámci pobytu máte zdarma vstup do fitness a sauny
  • Odpolední kávu si můžete dopřát i na pokoji ze soukromého kávovaru
  • Své domácí mazlíčky raději nechte doma, sem přístup nemají
  • Parkovat můžete na soukromých stáních hotelu
  • Wifi je zde samozřejmostí
  • Ušetřete 10 % z ceny ubytování při rezervaci na Hotel Cosmopolitan při použití promo kódu WELCOME.

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Paříž Praha

Upper Class

Art Deco Imperial Hotel

Upper Class

Hotel Casa Marcello

Hotely

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

Aquarius

Apartmány