Chata U Maca

Chata U Maca, to je úplně nová moderní chalupa v krásném prostředí Kubínskej Hole. Už při vstupu na vás vdechne teplo domova, byť jen přechodného. Je plná masivního dřeva, vzdušných pokojů a nápaditých detailů. Sem je škoda vyrazit jen na víkend, ani týden vám nebude stačit.

Cena od6000 Kč Objekt /noc

Vybavení

Jak to tam chodí

Chatu si můžete pronajmout celou a vejde se o ní až 13 lidí. Ideální tedy pro skupinu přátel nebo klidně rovnou tři rodiny. Potkávat se všichni můžete v přízemí chaty ve společenské místnosti. Její součástí je prostorné sezení na sedačce před televizí, velký jídelní stůl a plně vybavená kuchyň. Tady vařit pro celou vaši armádu bude radost.

Kde budete spát

I ve větším počtu lidí bude mít na chalupě každý své soukromí. K dispozici jsou čtyři ložnice. Z toho jsou dvě čtyřlůžkové, jeden trojlůžák a poslední pokoj pro dvě osoby. Ten má dokonce vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Pro ostatní je pak společná koupelna v přízemí a druhá toaleta v patře.

Co tam můžete dělat

Dovolená na chalupě, to je sen. Zvlášť ještě, když je tak stylová a můžete na ní podnikat plno aktivit. V létě klidně celý den chytejte bronz na zahradě u bazénu nebo vyrazte na výlet. Okolí je plné značených cyklistických tras, vyrazte i na turistiku nebo jen tak houbařit do lesa. Večery můžete strávit pod venkovní pergolou s grilem. V zimě je zase pouhých 250 metrů od chaty lyžařské středisko Kubínska hoľa, vhodné jak pro děti, tak dospělé. A během dlouhých zimních večerů si pak zahrajte třeba šachy před rozpáleným krbem.

Co byste měli ještě vědět

S okolním světem se pohodlně spojíte pomocí wifi v celé chalupě

Vyrážíte v zimě na lyže, pro tyto účely tu je pro vás nachystána úschovna i se sušákem

Jen 300 m od chaty je restaurace společně s wellness

Parkovat můžete rovnou u chaty

Další nabídky v této lokalitě

Stará Izba

Kouzelné roubenky

Hotel Rotunda

Hotely

Horvát Family Residence

Apartmány

Villa Helia

Penziony

Hotel Pošta

Boutique hotely