Chata Kamenie

Kouzelné místo na Slovensku

Na konci cesty, uprostřed lesů a kopců, tam kde vás nebude nikdo a nic rušit. Na samotě daleko za chatařskou oblastí najdete zbrusu novou Chatu Kamenie, kde vás z odpočinku a rozjímání vyruší maximálně tak pár srnek a zajíců.  

Jak to tam chodí

V přízemí najdete velký společný prostor pro vaše večerní aktivity. V obývací částí je množství pohodlných sedaček, modrých křesel, a především krásná obložená kamna s pořádnou zásobou dřeva na zimu. Z obýváku přejdete do jídelny a plně vybavené kuchyně. Interiér chaty je vzdušný, čistý a světlý bez zbytečných kusů nábytku. Oceňujeme velká okna s výhledem do lesů a odkryté stropní trámy.

Kde budete spát

Chata pro vás bude vhodná, pokud cestujete maximálně v šesti lidech. Dva se vyspí na manželské posteli v první ložnice, zbylí v druhém pokoji, kde jsou pro vás připraveny dvě jednolůžkové postele a jedno dvoulůžko. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s prostorným sprchovým koutem. Samozřejmostí jsou veškeré lůžkoviny a toaletní potřeby.

Co tam můžete dělat

V okolí je spousta míst, kam můžete vyrazit na výlet. Do Jasné to jsou pouhé tři kilometry, odkud vede nespočet tras vhodných jak pro rodiny s dětmi, tak pro zkušené turisty. Co takhle podniknout trasu do Demänovkého sedla nebo jeskyně nebo na nejvyšší vrchol Nízkých Tater Ďumbier? Nebojte se zeptat majitelů chaty, rádi vám poradí a nějakou vycházku naplánují. Po celodenním výletu si můžete večer v klidu posedět na zahradě u ohniště a vychutnávat si ten všudypřítomný klid.

 

Co byste měli ještě vědět

  • Domácí zvířata vezměte klidně s sebou
  • Parkovat můžete přímo před chatou
  • Wifi najdete v celém objektu

Další nabídky v této lokalitě

Nordik 1496

Kouzelné chalupy

Hotel Rotunda

Boutique hotely

Chaty Urbanove sestry

Kouzelné chalupy

Chalúpka Borové

Kouzelné roubenky

Stará Izba

Kouzelné roubenky