Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 250 €
za noc
Vydejte se na konec cesty, uprostřed lesů a kopců tam, kde vás nebude nikdo a nic rušit. Na samotě daleko za chatařskou oblastí najdete zbrusu novou Chatu Kamenie. Z odpočinku a rozjímání vás tady vytrhne maximálně pár srnek a zajíců.  
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
V přízemí najdete velký společný prostor, jídelnu i plně vybavenou kuchyň. V obývací části je množství pohodlných sedaček, křesel, a především krásná obložená kamna s pořádnou zásobou dřeva na zimu. Atmosféru vzdušného, čistého a světlého interiéru bez zbytečných kusů nábytku si zamilujete.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Krb
8x 140 m2 8x

Tato naprosto nádherná chata se nachází v krásné lesní louce pouhé 3 minuty chůze od sjezdovek lyžařského střediska Jasná. Pokud chcete slyšet ptáky cvrlikat a vidět jeleny putovat jen pár kroků, pak je to skvělá sázka.

Od 5 893 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Relaxujte

Ať už na terase nebo v altánu s posezením, vašimi průvodci odpočinku budou stoleté stromy, vítr mezi větvemi a zpěv ptáků.

Vzdušný a velkorysý prostor

V chatě oceníte velké prosklené plochy, u kterých můžete jen rozjímat a pozorovat okolní přírodu.

Z chaty na výšlap

Co takhle podniknout túru do Demänovkého sedla či jeskyně nebo na nejvyšší vrchol Nízkých Tater, Ďumbier? Nebudete litovat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Demänovská Dolina 285
031 01 Demänovská Dolina
Navigovat Web