Chalupy Rajsko

Na samotě u lesa, daleko od civilizace a přesto obklopeni všemi moderními vymoženostmi. U snídaně můžete pozorovat srnky, které se pasou přímo vedle terasy, a večer naslouchat šumění řeky Otavy. Čeká vás dovolená v srdci přírody, kde si odpočinete a načerpáte energii do dalších dní.

Chalupy jsou nové, přesto vychází z tradiční šumavské architektury. Zvenku vypadají, že tu stojí už desítky let, uvnitř najdete vzdušnost, světlo, dřevo, sklo. Díky tomu se budete určitě cítit příjemně a svobodně. Vaše děti budou mít spoustu místa na hraní….


Číst více

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Lyžování
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete bydlet

Ubytovat se můžete v jedné ze dvou chalup, které stojí na obrovském pozemku obklopeném lesy a loukami. Každá chalupa má prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, kde najdete i myčku na nádobí. Ložnice jsou netradičně umístěny v přízemí, na každé posteli jsou speciální masážní podložky, díky kterým se opravdu dobře vyspíte. Nedílnou součástí chalup jsou venkovní terasy, které jsou propojené na obývák či ložnici. Na chalupách se nám nejvíc lidí, jak je všechno čisté, světlé a prostorné.

Co tam můžete dělat

Relaxovat a chodit na procházky.10 kilometrů od chalup najdete krásný bazén a wellness. Můžete se zde věnovat i mnoha dalším sportům – cyklistice, bruslení, rybaření, jízdě na koni, golfu. Ani v zimě se tu nebudete nudit. Do 10 minut jste v upravované běžecké stopě a v okolí nechybí ani pořádné sjezdovky. Stejným majitelům pak patří Café Nebespán, kde si pochutnáte na moderní české kuchyni, ale i na francouzských specialitách a kde pečou vlastní domácí zákusky. A jen 15 minut autem je restaurace U Štěpána, cíl všech gastroturistů.

Co byste měli ještě vědět

Do chalup se vejde 6 lidí

Parkovat můžete přímo na pozemku

Připojení k místní wifině je samozřejmostí

Pobyt se psem možný pouze po předchozí dohodě a za poplatek

Oba objekty jsou nekuřácké

Další nabídky v této lokalitě

Angusfarm

Penziony

U Heřmanů

Malé penziony

Stan Mileč

Glamour camping

Chatka Mileč

Glamour camping

Boutique Hotel Nebespán

Penziony