Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 420 Kč
za noc
Na samotě u lesa, daleko od civilizace a přesto obklopeni všemi moderními vymoženostmi. U snídaně můžete pozorovat srnky, které se pasou přímo vedle terasy a večer naslouchat šumění Otavy. Čeká vás dovolená v srdci přírody v NP Šumava, kde si odpočinete a načerpáte energii.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Chalupy jsou nové, přesto vychází z tradiční šumavské architektury. Zvenku vypadají, že tu stojí už desítky let, uvnitř však vzdušnost, světlo, dřevo a sklo napoví, že vaše příští dny budou ve jménu komfortu, svobody a ojedinělých zážitků, ať už přijdete s přáteli, nebo s dětmi.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Biotop
Baby friendly
5x 125 m2 5x

Luxusní chalupy Rajsko jsou na krásném místě na samotě nad řekou Otavou v CHKO Šumava. Na velkém pozemku obklopeném loukami a lesy, s vlastním koupacím jezírkem, si užijete nezapomenutelnou dovolenou, vzdáleni od hlučné civilizace a světelného smogu, ale v komfortu dnešní doby.

Od 3 036 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Aktivní dovolená

Kdo se chce vytrhnout ze sladkého nicnedělání, může se věnovat turistice, cyklistice, in-line bruslení, rybaření, jízdě na koni nebo golfu. Ani v zimě se tu nebudete nudit. Do 10 minut jste v udržované běžecké stopě a v okolí nechybí ani pořádné sjezdovky.

Gastro tipy

Stejným majitelům patří Nebespán boutique hotel, kde si v restauraci a kavárně pochutnáte na moderní kuchyni, francouzských specialitách a domácích zákuscích. Jejich vinná karta patří zcela jistě k nejlepším minimálně na jih od Prahy. Můžete tam také zajet na skvělou hotelovou snídani s výběrovou kávou, cesta netrvá více než 10 minut.

Jezírko pro osvěžení

V létě můžete trávit dny u nově vybudovaného biotopického jezírka, které je přirozeně čištěno kamínky a rostlinami, které jsou zde vysazeny.

Výlety po Šumavě

Okolí Šumavy nabízí nespočet výletů. Navštivte nejvýše položený královský hrad v Čechách, Kašperk, kde se natáčela oblíbená pohádka Anděl Páně.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rajsko 10
34201 Dlouhá Ves
Navigovat Web