Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 300 Kč
za noc
Přejít na web místa
V srdci Valašska, na okraji obce Karolinka najdete opravdový historický klenot. Chalupy Pod Šenkem jsou největším zachovalým souborem valašských dřevěnic na Vsetínsku a my jsme nadšeni, že vám můžeme tento skvost představit. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Roubená stavení prošla citlivou renovací, díky které můžou Chalupa, Výminek a Komora pohodlně ubytovat až 16 hostů. Majitelé Petra s Jaroslavem si rádi najdou čas vám o historii místa a náročné rekonstrukci vyprávět.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Krb

Naše tipy

Historická rarita

Možná to ještě ani netušíte, ale dívate se na velkou raritu - toto seskupení starých domů je největším zachovalým souborem valašských dřevěnic na Vsetínsku, nacházejících se na svém původním místě.

Skvělé výlety

Majitelé vám poradí, kam na výlet na kole i běžkách. Objevte majestátní výhledy, Vrch umělců neboli Vrch Soláň a další kouzelná místa Valašska. Pustevny s dnes již legendárním Libušínem jsou jen 35 minut autem.

Pestré dění

V letních měsících vás čekají jarmarky, gastrofestivaly a tradiční kulturní akce. Nadohled od Chalup je také vyhlášený Raťkovský šenk.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Raťkov 285
756 05 Karolinka
Navigovat Web