Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Prožijte opravdovou pohádku s majestátním výhledem. Pod lesem na konci dědiny v jednom z nejmalebnějších koutů Slovenska najdete tradiční chaloupku Borové. Nejde o žádnou rekonstrukci historické chalupy, ale o kompletně novou stavbu. 

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Těšit se budete z chalupy na úplné samotě postavené po vzoru tradičních slovenských roubenek výhradně z přírodních materiálů. V létě bude vaším nejlepším přítelem krásná terasa a v zimě zase velká kachlová pec.
Číst více
Vítěz v kategorii kouzelná místa na Slovensku
Na samotě
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Krb

Naše tipy

Po vzoru starých časů

Při stavbě majitelé dbali na původní řemeslnou výrobu včetně všech materiálů, jako je dřevo, kámen, ovčí vlna, hlína či šindele.

Skvělé vybavení

Nic tu nechybí a skvělá vybavenost vás mile překvapí. Od kuchyně, kde najdete vše na vaření i pečení, až po koupelny, pračku nebo žehlící potřeby.

Nejmalebnější kraj

Chalupa se nachází se na hranicích Liptova a Oravy v těsné blízkosti Národního parku Západní Tatry. Široko daleko nenajdete krásnější krajinu, než je tato.

Ty výhledy

Chaloupka stojí na úplné samotě, ve výhledu vám nebrání vůbec nic. Terasa je rájem, ze kterého se vám nebude chtít nikdy odejít.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Malé Borové 148
02732 Malé Borové
Navigovat Web

Ubytování

Parkovat se dá hned u chaloupky. Během letních prázdnin a o Vánocích je minimální doba pronájmu 7 nocí (od soboty do soboty). Mimo tahle období je minimální doba pronájmu 4 noci. Domácí mazlíčky nechte doma.

Zařízení

V chaloupce najdete tři koupelny. Plně vybavená kuchyň. Panoramatická terasa.