Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Prožijte opravdovou pohádku s majestátním výhledem. Pod lesem na konci dědiny v jednom z nejmalebnějších koutů Slovenska najdete tradiční chaloupku Borové. Nejde o žádnou rekonstrukci historické chalupy, ale o kompletně novou stavbu. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Těšit se budete z chalupy na úplné samotě postavené po vzoru tradičních slovenských roubenek výhradně z přírodních materiálů. V létě bude vaším nejlepším přítelem krásná terasa a v zimě zase velká kachlová pec.
Číst více
Vítěz v kategorii kouzelná místa na Slovensku
Na samotě
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Krb
9x 210 m2 9x

CHALÚPKA BOROVÉ je krásně zařízená luxusní chata s nádherným výhledem a moderním vybavením. Nachází se na hranici Liptova a Oravy v těsné blízkosti národního parku Západní Tatry-Roháče. Je postavena ve stylu tradiční slovenské dřevěné chalupy převážně z přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen, ovčí vlna, konopí nebo hlína.

Od 5 604 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Po vzoru starých časů

Při stavbě majitelé dbali na původní řemeslnou výrobu včetně všech materiálů, jako je dřevo, kámen, ovčí vlna, hlína či šindele.

Skvělé vybavení

Nic tu nechybí a skvělá vybavenost vás mile překvapí. Od kuchyně, kde najdete vše na vaření i pečení, až po koupelny, pračku nebo žehlící potřeby.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty majitelé pro vás jako pozornost připraví lahvinku skvělého vína pro pohodový večer u krbu. Nezapomeňte však při objednávce zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Nejmalebnější kraj

Chalupa se nachází na hranicích Liptova a Oravy v těsné blízkosti Národního parku Západní Tatry. Široko daleko nenajdete krásnější krajinu, než je tato.

Ty výhledy

Chaloupka stojí na úplné samotě, ve výhledu vám nebrání vůbec nic. Terasa je rájem, ze kterého se vám nebude chtít nikdy odejít.

Gift tip.
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Vouchers offer

Lokalita a detaily

Adresa

Malé Borové 148
02732 Malé Borové
Navigovat Web