Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Úcta k tradici, přírodě a lidem. To je motto majitelů, kteří vlastníma rukama a tradičními materiály vdechli chalupě nový život. Vzdali tak hold předchozím generacím, jež tu žily, a štědré přírodě. Volných termínů tu nebývá mnoho, takže byste s rezervacemi neměli otálet. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Právě majitelé jsou skvělou ukázkou, že lze vytvořit místo dýchající starou tradicí a zároveň plné komfortu. Sami na chalupu často jezdí jak na dovolenou, tak uvítat své hosty a dát jim pár tipů, co navštívit v okolí.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Krb
10x 12 m2 10x

Chalupa v samém srdci chráněné krajinné oblasti Orlických hor. Pronájem chalupy na týden

Od 3 571 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Krása Orlických hor

Přijeďte sem za čistou přírodou, hustými lesy plnými hub, cyklistkou, turistikou i na běžky. V nedalekém Neratově je vyhlášené poutní místo – kostel se skleněnou střechou. Všude kolem chalupy je síť válečného opevnění, některé bunkry jsou celoročně přístupné veřejnosti.

Televizi nehledejte

Místo je opravdu určeno hlavně k odpočinku a úniku od běžných starostí. I když tu chybí televize, na WiFi se připojíte.

Respekt k tradici

Celá chalupa je vybavená starožitným nábytkem, který majitelé postupně zrestaurovali. Ten nakonec citlivě doplnili novými věcmi.

Na samotě

Nikdy tady není moc turistů, na chalupě jste úplně sami jen se svými nejbližšími. A pokud nechcete na své dovolené nikoho potkat, nemusíte.

Dřevěný sud na večer

Po celodenním lenošení nebo putování po vrcholcích okolních hor si zatopte pod koupacím sudem nebo si odpočiňte v infrasauně.

Ráj pro děti

Vaše ratolesti určitě ocení trampolínu, pískoviště, prolézačku i houpací síť. A po večerech se zabaví některou ze společenských her.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Zvonkové údolí 0159
517 64 Bartošovice v Orlických horách
Navigovat Web