Chalupa v Jizerkách

Chalupu stavěl tesař, jehož otec i děda se stavěním roubenek poctivě živili. Uplatnil tradiční metody stavění chalupy, na které majitelé navázali klasickým interiérem z dob minulého století, avšak doplněným o prvky, které vám zajistí, že svůj pobyt strávíte v luxusu a pohodlí. 


Jak to tam chodí

Chalupa se nachází v centru obce Albrechtice v Jizerských horách, jen kousek od Tanvaldského Špičáku. V údolí vás budou rušit jen ptáci a možná potkáte srnku nebo zajíce z nedalekého lesa. Občanská vybavenost jako je hospoda, vinotéka, obchod, půjčovna lyží nebo pošta je jen pár kroků od chalupy. Majitelé mají v přízemí chalupy apartmán s vlastním vchodem a zahradou, který je situovaný z opačné strany budovy, takže si hosté s majiteli nepřekáží.

 

Kde budete spát

Pronájem chalupy poskytuje ubytování až pro 10 osob ve 3 ložnicích. Jedna z nich má strop otevřený v krovu, kde naleznete to pravé místo pro dokonalý odpočinek. K dispozici budete mít dvě koupelny se sprchovým koutem a WC. V přízemí chalupy je umístěná plně vybavená kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem. Celému prostoru dominují masivní kachlová kamna. 


Co tam můžete dělat

Hosté chalupy mají volně k dispozici šipky, stolní hry nebo třeba karty. V dosahu pár metrů od chalupy naleznete sedačkovou lanovku, která vás vyveze na Tanvaldský Špičák. V případě dostatku sněhu, můžete sjet až pod chalupu na lyžích. Díky umístění roubenky v Jizerských horách si obzvlášť sportovci přijdou na své. Kromě lyžařů zde naleznou hotový ráj běžkaři, cyklisti, ale i rodiny s dětmi toužící po dlouhých procházkách po horách.
Co byste měli ještě vědět:

Parkování u chalupy

Wifi zdarma

Domácím mazlíčkův pobyt není povolen

Klimatizované prostory

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?